Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miert szol mindig minden...

Miert szol mindig minden Justin Bieberrol es tarsairol?

Figyelt kérdés

Rohadtul zavar

Ezen az oldalon is minden nap van 1-2 kerdes, hogy:

Ki az idegesitobb SP, vagy Flour?

Megolned Justin Biebert?

Nezek Youtube-on Aerosmith,meg ilyesmiket commentek:

Fuck you Justin Bieber!

I kill Justin Biber

stbstbstbstb


En se birom! Pont ezert nem irkalom mindenhova oda a nevet!


2011. júl. 7. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
akkor mégis miért növelted a számát a Justin Bieberről szóló kérdéseknek?:)
2011. júl. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Na ezzel én is pont úgy vagyok mint Te.::D\m/
2011. júl. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
pontosan az ilyen kérdések miatt...
2011. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem Flour, hanem FLUOR!! :)


Öööö... Engem nem zavarnak az ilyen kérdések, nagyokat röhögök a gyökér válaszadókon. :DD


Szóval: Ki az idegesitobb SP, vagy Fluor?

Ebben a kérdésben az a lényeg, hogy nem adhatsz olyan választ, hogy én szeretem mindkettőt, meg hogy egyik se idegesítő. Itt csak olyan választ vár el a kedves kérdező, hogy SP idegesítőbb mert -mittudomén-, vagy Fluor az idegesítőbb mert -mittudomén-. Mivel a kérdés az, hogy Ki az idegesítőbb, ezért a válasz az, hogy vagy egyik vagy másik, olyan nem lehet hogy egyik se, mert egyből lehurrognak, meg le 10 éveseznek és lepontoznak. Ezzel a kérdéssel keltve a fiatalokban azt, hogy "utálni menő dolog".


Megölned Justin Biebert?

A kedves kérdező anyjának csak gratulálni tudok, hogy ilyen jó gyereket nevelt fel. Készteti, hogy öljük meg azt, akit nem szeretünk. Én komolyan, tiszta szívemből utálom ezt a kölyköt, de meg se fordult volna a fejemben hogy bántsam. Szóval itt a kérdező fejében lehet valami hibácska.


Na és ez az "I Kill JB" és a "Fuck you JB" ez azért már durva. Van elég baja annak a tehetségtelen gyereknek, és akkor még kapja be egy fiúnak a f.szát? Aki meg azt írja hogy I kill JB azt ott helybe kéne felpofozni, hogy egyáltalán eszébe jut ilyen...


Nekem erről az egészről az a véleményem, hogy pl.:SP-t bu.zizza a fél ország, negyed ország szereti, negyed országot meg hidegen hagyja. Fél ország hallgatja a zenéit eljár a koncertjeire, mivel a bu.zizósoknak fele csak azért mond ilyeneket, mert szerintük az menő.

Fluorról - Én szeretem Fluort, szimpi mint ember, aranyos srác, a dalait is szívesen hallgatom. Nem értem hogy miért kéne valakit azért a meleg jelzővel illetni, mert szinte minden nap a tévében szerepel, és nagyon sok csajszi imádja.


Röviden: Minek foglalkozol azzal akit nem szeretsz? Foglalkozz azzal amit szívesen hallgatsz... :) (nem pont neked szólt, hanem annak aki nem tud a saját dolgával foglalkozni)


Kérdésre: Azért mert féltékenyek rájuk, nem egy kukás, vagy kőműves munkát kaptak. Erre születtek törődjetek bele.


Lehet hogy úgy tűnt, mintha okoskodnék, de én ezt gondolom erről az egészről. :)


U.I.: Lehet hogy zavaros lett egy picit. :S

2011. júl. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolso

Vegre egy normalis ember itt!

(Nem lett zavaros):))

2011. júl. 8. 11:29
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor fordítsuk meg:

-Miért szólnak le, amikor kihallatszik a fejhallgatómból a power metal?

-Miért lesz mindenki "szakadt, tróger, ízléstelen", aki metalt, esetleg punkot hallgat?

Talán mi is toleránsabbak lennénk, ha nem kéne mindennap a buszon, zárt térben, az utcán, buliban olyan kisfiúk zenéjét hallgatni, akik tíz évet nem lesznek palettán, de azt hiszik, ők maguk az Istencsászár!

2011. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Boots

Tudom en csak azt mondom, hogy ezek pont azert hiresek mert mindenkit erdekel:

1 imadja

2 utalja (tobben utaljak, minr imadjak (legalabbis en igy vettem eszre))

Ha azok akik utaljak mind le se sz*rnak fele ilyen hires se lenne.

2011. júl. 8. 20:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Boots - Te miből gondolod hogy Fluor vagy SP azt gondolják magukról hogy ők az "Istencsászárok"? Sőőt, én elmondom neked, hogy Fluoron úgy meglepődtem, azthittem hogy nagyképű, de kicsit se az, nézd csak meg az interjúkat vele.

Én SOHA nem hurrogtam le a punkokat és a rockereket, csupán az idegesít bennük, hogy azt hiszik hogy csak a rock létezik, és más nem. Én most nem akarok veled leállni veszekedni, félre ne érts, de nekem ez a tapasztalatom. Mindenkinek más a stílusa, törődjetek bele gyerekek. Azért mert mindig mosolyognak, jókedvük van, jól érzik magukat a bőrükben és sok TV/magazin foglalkozik velük, attól még nem lesznek nagyképűek bu.zik stb... :)

2011. júl. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és + akkor mennek a süllyesztőbe, ha hagyják, és nem írnak új dalokat, stb... Majd 10 év múlva meg látjuk hogy ki megy süllyesztőbe és ki nem, mert merek fogadni hogy Fluor biztos a pályán lesz min. 20 évet - vagy többet. :)
2011. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

claudyalove

Most oktatsz arrol, hogy ne altalanositsunk mikozben te ugyan azt csinalod! :))

Es szted a rockerek nem hallgatnak mas zenet? Ma pl ezt hallgattam:

http://www.youtube.com/watch?v=LanCLS_hIo4

http://www.youtube.com/watch?v=oRdxUFDoQe0

http://www.youtube.com/watch?v=qYS732zyYfU


Peace :)

2011. júl. 8. 22:19

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!