Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Gorillaz-ból 2-D-nek miért...

A Gorillaz-ból 2-D-nek miért nincs szeme?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 20:45
 1/7 anonim válasza:
megvakult :D
2011. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tényleg? és ha igen akkor miért?
2011. júl. 6. 22:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Van szeme, csak beverte a fejét és bevéreztek a szemei, ilyen tényleg létezik, itt olvashatsz róla: [link]
2012. szept. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 chris0823 válasza:
szerintem csak így csinálták meg. valaki kitalálta őket és kész.2d-nek nem csinált szemet mert neki így tetszett. amúgy szerintem jól oldotta meg mert nekem is tetszik így.meg ha jobban meg gondolod ennyi erővel egy csomó mindent kérdezhetnél (pl:hogy murdocnak miért zöld a bőre?).
2013. máj. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Van neki, csak nem látszik.

Az egyiket akkor veszítette el, amikor Murdoc kocsival belecsapódott az üzletbe ahol Stuart barátunk dolgozott, és rajta is gyakorlatilag áthajtott. Ez után kómába esett, Muds pedig választhatott: vagy börtön, vagy gondozza 2-D-t. (Aki itt igazából még nem is volt 2-D, maximum 1-D.)

Egy ilyen "vigyázás" során mondhatott búcsút a másiknak is. Murdoc éppen pár csajnak próbált felvágni, hogy milyen jó trükköket tud kocsival, amikor egy hirtelen fékezésnél Stuart (aki a hátsó ülésre volt bedobva) átrepült a szélvédőn, egyenesen a betonra. De nézzük a jó oldalát: legalább magához tért.


p.s. a 2-D nevet Muds ragaszotta rá, merthogy two dents (két lyuk, horpadás) van a fején.

p.s.2. attól, hogy ez a történet miért lehetetlen, most tekintsünk el. Sok ilyen dologhoz hozzá kell szoknia annak, aki Gorillaz-rajongó akar lenni.

2013. nov. 4. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, és négyes: Murdoc bőre azért zöld, mert

a) a génjeiben van, zöldre barnul le

b) túl sokat cigizett.

Mindkettőt ő maga mondta, de ahogy én az old bastardot ismerem, simán lehet, hogy hazudik mint a vízfolyás, és egyik se igaz.

2013. nov. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Van szeme

2014. ápr. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!