Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondolsz Eric Saade-ról?

Mit gondolsz Eric Saade-ról?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
hát jó a hangja meg a zenéi is és jól is néz ki, de valahogy mégsem a tökély sztár szerintem
2011. júl. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
87%
szerintem ku*va helyes ha netán Magyarországon koncertezne biztos hogy megnézném de nem vagyok belé szerelmes meg semmi ilyen...am szerintem nagy butaság sztárba beleszeretni ugysem lesz a tiéd...meg hát a túl nagy ego:)
2011. júl. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Helyesnek helyes, de énekesnek sz.r. Tipikusan az a sztár, aki csak a külsejével hódít.
2011. aug. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nagyon szeretem, de nem mert "cuki" meg mert "menő" szeretni, hanem mert jól énekel jól táncol őszinte nem beképzelt nem bunkó és az tény hogy helyes, de mielőtt ismerté vált szerettem már.-táborban barátnőm mutatta meg a Manboy és a Popular című számát (kkor még nem láttam) egyből megszeretttem. Itthon rákerestem, és csak akkor láttam milyen helyes)(ennyit arról h azért szeretem mert helyes kedves másik valaszoló :)) -.-"

Azóta vagyok rajongó.

Amúgy nem jön be mert nem is gondolkozom h mi lenne ha összejönnénk meg ilyen hülyeségek. de mindent tudok róla és NAGYON helyes amúgy :))

14/L

2012. jan. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!