Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol kellene keresnem embereket...

Hol kellene keresnem embereket, ha bandát szeretnék alapítani?

Figyelt kérdés
2 éve gitározom elektromos gitáron és már régóta gondolkodom azon, hogy milyen jó lenne, ha nem csak otthon játszogatnám a számaimat úgy, hogy a hifiből megy közben a zene, hanem egy bandával együtt. Punk-rock, alternatív, rock stílusban játszok, de szinte mindenféle zenét szeretek. Néhány kedvenc előadó: Green Day, Sum 41, My Chemical Romance, Muse, The Offspring, All American Rejects, AC/DC, Lostprophets, Blink 182, Hooligans, Red Hot Chili Peppers és még sokan mások, de mondom, mindenre nyitott vagyok. Cover bandát szeretnék, főleg ezektől az előadóktól vett számokkal. Énekelni is meg akarok tanulni, de ez csak terv, egyelőre csak gitározom, szóval énekes, dobos, basszusgitáros, plusz egy szólógitáros kellene, ha én ritmust játszom. Hol tudnék keresni?
2011. jún. 26. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jársz gitártanárhoz, kérd meg, hogy a szólógitáros tanítványait kérdezze körbe, hátha van akit érdekel :)
2011. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Énekest nem keresel? :D
2011. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először szerintem a baráti körödben kérdezz körbe olyanokat akikkel esetleg szívesen zenélnél együtt, de ha nem megy onnan akkor pl facebookra kiteszed hogy szólógitáros együttest keres - esetleg ha nem vagy nagyon makacs akkor ritmusgitáros is lehetsz. Szerintem pár napon belül lesz egy komplett bandád...
2011. jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igazából pot ritmusgitárosnak lehet jobb is lennék;)

békés megyében lakok, békéscsaba mellett

2011. jún. 29. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!