Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fender CD-60 megéri?

Fender CD-60 megéri?

Figyelt kérdés

Akarok venni egy fent emlitet gitárt.Még sose játszottam fenderen de a youtubon lévő videókon szép hangaj van.Van már egy ócska kinai akusztikusom kezdésnek vettem,meg egy Ibanez RG270DX elektromosom.Mivel szeretem az akusztikus hangját ezért akarom venni ezt a gitárt,de fogalmam nincs mijen a fogása,élően a hangja,stb...

Esetleg ha van valami jobb gitár ebben az árkategóriában az is érdekel.


Elöre is kösz a válaszokat.


2011. jún. 24. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Fendernél jobbat nemigen találsz, hidd el :)
2011. jún. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy a fenderek jók de engem pont ez a modell érdekel mert viszonylag olcsó.De azért kösz
2011. jún. 26. 12:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen az áron a Cort AD810 jobb. Nekem olyanom van, azért vettem mert több helyen olvastam, hogy az olcsó szegmensben verhetetlenek és elégedett vagyok vele. Ugyan nem játszottam a fenderen, de náluk inkább a nevet kell megfizetni érzésem szerint.


Amúgy 3. gitárnak kevés egy ilyen. Ezek olyanok amiket megvesz a kezdő olcsó pénzért aztán egy idő múlva vagy megunja a gitározást, vagy ha belejön vesz egy jobbat. Utólag én is megbántam, hogy nem szántam rá többet. Valami olyat kéne venned aminek nem ilyen laminált fája van hanem tömör. Mint pl. Fender cd140, Cort Earth, Ibanez artwood...

2011. jún. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!