Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan tudok letölteni Apocaly...

Honnan tudok letölteni Apocalyptica kottákat?

Figyelt kérdés
Főleg azok kellenének, amikben nincs ének (Beautiful, Sacra, ilyenek...)
2011. jún. 21. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

az apocalyptica.hu oldalon van fent pár, bár a 7th symphonysak közül egy sem. [link]

tekerj le a 'kotta'-ig. nem tudom, milyen szinten tartasz, de könnyebben lejátszhatóknak ajánlom a no education-t, a the unforgiven-t, cortege-t, nothing else matters-t... ami nagyon gyors és nehéz: hall of the mountain king, master of puppets...

vannak amik violinkulcsban vannak.

jó szórakozást:)

2011. júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen köszi, ezeket már megtaláltam! tényleg inkább az újak érdekelnének! nem tudod véletlenül, hogy azok mikor jelennek majd meg a neten valahol? elég nehéz lenne hallás után! 1 szólamot még oké de mind a 4et... hát az necces :/ amúgy a nehézség nem számít a violin kulcs az már alap-dolog =) főleg ha Apocalypticáról van szó akkor bármit lejátszunk! xD
2011. júl. 7. 17:20
 3/3 anonim ***** válasza:

sajnos nem tudom, h azok mikor és hol lesznek elérhetőek. úgy látom, ezt a magyar oldalt nem frissítik gyakran. [link]

már biztos ezt is láttad, itt tudsz letölteni hivatalosan(gondolom fizetős)...

a hozzáállásod tetszik:) sajnos nekem a basszuskulcs és a c-kulcs után megáll a tudomány. violinkulcs csak úgy, ha leülök és átnézegetem. hallás után a dallam tényleg nem nehéz, de a basszust alig lehet kihallani...

a gyorsasággal sincs gond? például a sepultura inquisition symphonyban (asszem nincs fenn a kottája) Eicca csuklórezegtetését alig tudom szemmel követni:D

ha mégis meg tudnád szerezni a Sacra vagy a Beautiful kottáját, kérlek, értesíts a donkoluca@citromail.hu e-mailen. :)

2011. júl. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!