Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen pengetőt vegyek a...

Milyen pengetőt vegyek a gitáromhoz? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Kérlek, normálisan válaszoljatok! Még tavaly vettünk egy gitárt a tesco-ban, amin tanulok gitározni. A húrt szeretném lecserélni, de nem tudom milyenre, mert azt olvastam, hogy a klasszikus gitárhoz vannak a nylon húrok és az akusztikushoz pedig a fémhúrok. Az enyémen nem nylon húr van. Arra lennék kíváncsi milyen húrt vegyek akkor most?? Létszíves segítsetek!! Köszi előre is! És mégegyszer kérlek, csak az válaszoljon, aki normális választ ad.
2011. jún. 19. 18:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagyis milyen húrt vegyek? Bocsi, mást akartam írni.
2011. jún. 19. 18:37
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha vastag a nyaka akkor klasszikus gitár ha pedig vékony akkor akusztikus.Klasszikusra nylon akusztikusra fémhúr kell.
2011. jún. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És mennyi számít vastagnak ill. vékonynak? Kb. cm?? Köszi a választ!
2011. jún. 19. 20:11
 4/12 anonim ***** válasza:
akkor klasszikus ha a nyak végétől a kezdetéig egyforma vastagságú.az akusztikus pedig vékonyodik a fej felé.bocs nincs kedvem megmérni xD:D
2011. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Rendben. Így is köszi! legalább ennyivel is okosabb lettem. :D És köszi a normális választ!
2011. jún. 20. 06:52
 6/12 A kérdező kommentje:
Hello! Lemértem és a test végénél ahol a nyak kezdődik ott kb. 5,5cm a végénél a hangolókulcsos/fej résznél pedig 4,5 cm kb. Akkor fémhúrt vegyek, nem fog elgörbülni a nyaka? Köszi, előre is!
2011. jún. 20. 09:20
 7/12 anonim ***** válasza:
neked akusztikus gitárod van amire fémhúr kell.mindent én írtam:DD
2011. jún. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi mégegyszer! Mennek a zöld kezek mindre! :) :D
2011. jún. 20. 18:21
 9/12 anonim ***** válasza:
köszi:D
2011. jún. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nincs mit! Jó volt beszélgetni! (Te milyen gitáron játszol?(gondolom játszol valamilyenen, vagy másfajta hangszeren?)) :) :D
2011. jún. 20. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!