Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosként zenekart találni...

Gitárosként zenekart találni lehetetlen?

Figyelt kérdés

3 éve elektromos gitározom és 1 éve keresek bandát.....de neten mindenhol csak dobost/basszerost keresnek.... hol tudnék bandát találni?

basszerozni is tudok de azt nem szeretem annyira, inkább próbáljakmeg basszusgitárosként zenekart találni??


2011. jún. 19. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:

ismerkedj emberekkel, meg próbálj rábeszélni haverokat, hátha valaki meg akar tanulni dobolni. Az is lehet hogy találsz olyan embert aki szívesen kölcsönadja nektek a dobszerkóját, ha beszálltok a próbahelybe. És akkor még dobot se kell venni.


3 év még annyira nagyon nem sok idő, nembaj ha totál kezdő a dobos, hamar felfejlődtök valamekkora szintre, aztán szép lassan beindulnak a dolgok.

2011. jún. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amúgy ne te keress!!!!

Ismerkedj meg szakmában lévő emberekkel,szerezz kapcsolatokat és majd rád talál egy banda akinek épp gitáros kell majd!!!

2011. jún. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
milyen műfajt szeretsz játszani és hol laksz?
2011. jún. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

budapesten lakom,

14 éves vagyok...

punkot játszok pl: NIRVANA, RHCP , SUM41, PLACEBO


nekem a gitár a szórakozás.. én nem "gyakorlok" napi 3 órát hanem szórakozok napi 3 órát...

"ESETLEG" ének is

2011. jún. 20. 19:08
 5/5 anonim ***** válasza:
mi gitárost keresünk az együttesünkbe, power metalt játszunk(pl. Sonata Arctica, Hammerfall), főleg saját számokat, 15-19 évesek vagyunk, budapestiek. ha érdekelne, írj privátot.
2011. jún. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!