Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem hiányoznak ezek a régi zenék?

Nem hiányoznak ezek a régi zenék?

Figyelt kérdés
Mostanában olyan rossz zenéket gyártanak: SP stb..Régen jó zenék votak:Carpe diem,Bestiák,Betty love stb.. nem hiányoznak ezek?
2011. jún. 12. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket nem annyira hallgattam, viszont szerintem is szörnyű ami manapság megy. Régen sokkal több igényesebb zene ment, mint mostanában.
2011. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát azoktól az isten ments!


De a Kispál és a borz, az alvin és a mókusok, No doubt régi számai, Guns and roses, Roxette, Greenday, Horváth Charlie, Bikini, Fegyelmező részleg, prosectura, baromira hiányoznak ;)

2011. jún. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sztem lady gaga-born this way borzasztó:S
2011. jún. 12. 15:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez van amikor a zene lóvéról szól nem a tehetségről+a szenvedélyről.


bszus és kihagytam a AEROSMITH -et, pedig a legnagyobbak!!

2011. jún. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van itt egy cikk a zeneipar üzletpolitikájával kapcsolatosan , ami megmagyarázza, hogy miért ilyen igénytelen az átlagszínvonal: [link]


Szerintem csak azoknak nem hiányoznak "valamennyire" a régi zenék, aki egyáltalán nem ismerik őket és nem is hajlandóak meghallgatni, mert ami nem új az ciki. Ez miért van így, az a linkelt cikkből ki is derül.

2011. jún. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem erröl a média tehet a sok hülye tehetség kutató ezt adják a népnek és megoldják hogy megszeressék nagy hülyeségnek hangzik lehet. De igy van de megoldják
2011. jún. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Hiába nézetnének velem a nap 24 órájában mondjuk LAdy Gagát, Britney Spears-t, SP-t stb., akkor em szeretném meg őket. Embere válogatja...

Amúgy nagyon sok a jó zene manapság is, csak nem a Viván meg ilyen semmilyen csatornákon/rádiókban kell keresgélni.

Mondjuk azokat az előadókat, akiket írtál kedves kérdező, pont utáltam. 6-10 éves voltam, amikor ezek az előadók/zenék mentek. Én V-Tech, Fiesta, TNT, VIP meg ilyen zenéket hallgattamxD DegáázxD Na mindegy, mindenki volt kisgyerekxD

De most is vannak jó magyar együttesek:

Quimby, Kesh, Ákost, Kowalsky meg a Vega, Parno Graszt(:D), Irie Maffia, Csík zenekar... Szerintem összességében most nagyobb a választék, mint régen. Aki SP-t akar, hallgassa azt. De akinek igényesebbre fáj a foga, megtalálhatja.

2011. jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!