Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Meg szeretnék tanulni gitározn...

Meg szeretnék tanulni gitározni. Hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
Zenei alapműveltégem van egy kevés (2 év furulya, 4 év klarinét), de gitáron még sohasem játszottam. Tanárhoz el kell menni, vagy autodidakta módon is lehet? Milyen gitárt vegyek, hol, mennyiért? Köszi előre is!
2011. jún. 11. 17:39
 1/2 Csorby ***** válasza:
1:wegyék 1 elektromos gitárt a vaterán már wan 34.wmenyi ft ért pengető,gitár,wállpánt,15w erősitő..gyakorlásra bőven jó..ja de azt nem is írtad h elektromos wagy akusztikus,elektromiból bass,szóló tetszik..na m1 amm a vaterán szóló azamit írtam..és jutúbon találsz 1csomó zenéről widit..beirod pl:nirvana-smell like teen spirit guitar lesson,wagy akár acdc-back in black..nemtom mienzenét bírsz..gyakorolsz sokat..amm nem muszaj netről wagy pont azt a gitárt wenni amit én irtam..am annak wmi E gitár a neve..
2011. jún. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

ezek a legolcsóbbak szerintem és kezdetnek jó ha tabból tanulsz:

[link]

itt egy lap ahol részletesen leírják az alapokat:

[link]

2011. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!