Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most hogy van ez a Fresh?

Most hogy van ez a Fresh?

Figyelt kérdés
Most hogy van? Wiki, Andi? Az oké, de azt mondják, tagok jöttek mentek, hányan voltak eddig? Oké, furán fogalmazok, pontosabban: Most van ugye Viki és Andi? Kik voltak régen, és hányan voltak? mert nem tiszta. Szerintem nektek se, nem tudok jól fogalmazni :D aki érti, kérlek válaszoljszolj!! XD
2011. jún. 8. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az együttes 1996 novemberében alakult Budapesten, tagjai: Virág, Asmaret és Barbara. Júniusban Barbara kivált a csapatból helyére Judit került. Asmaret otthagyta az együttest. Novemberben új lány érkezett a csapatba, Wiki személyében. 1999. novemberében Virág távozott az együttesből. Decemberben Judit bejelentette, hogy Jay Project néven új produkcióba kezd. 2000. januárjában Wiki, Andi, Ági felállásban jelentkezett a Fresh. 2003. februárjában a Fresh, Ági kiválásával duóvá alakult.
2011. jún. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja igen itt el tudod olvasni hosszabban:

[link]

De a lényeget már kimásoltam belőle. :)

2011. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi, kb. mindent elmondtál :)


nem azért, de hány éves vagy? kíváncsi vagyok :)

2011. jún. 8. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!