Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan növelhetem énektudásomat?

Hogyan növelhetem énektudásomat?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem énekelni, fejlődni szeretnék! Milyen módszereket, egyéb dolgokat ajánlanátok?

Az énektanár és a hasonló tanfolyamok kizárva, mivel se időm, se pénztárcám nem nagyon engedi meg! Segítségeteket előre köszönöm! :)


2011. jún. 5. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos tanár nélkül nem könnyű igazán komolyan fejleszteni a hangodat.


Olvasgasd Benkó János honlapját,találsz 1-2 tippet:

[link]


Vagy regisztrálj a Te,a Sztár!-online karaoke közösségi oldalra, ahol rögzítheted a dalaidat, közzéteheted (ha akarod), mások véleményezhetik,értékelhetik, sok képzett hangú énekes és profi is van az oldalon,akiktől esetleg kérhetsz tanácsot (vagy a fórumban).Te is meghallgathatod mások dalait, hallás alapján is sok dolgot lehet tanulni a képzett hangú énekesektől,illetve találsz néhány beéneklő gyakorlatot is.Az oldal címe:


[link]


(Mr. Joe, és Tabáni István is erről az oldalról indult a Csillag születik-be)

2011. jún. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ohh, nagyon kedves vagy, hogy válaszoltál, köszii! :)
2011. jún. 19. 11:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!