Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan veszitek, hogy külföldi...

Honnan veszitek, hogy külföldi számoknak van magyar szövege? Már vagy 20 ilyen kérdést láttam.

Figyelt kérdés

Szerintetek valaki ül egy asztalnál és az a dolga, hogy amint kijön egy új Rihanna, Lady Gaga, Bruno Mars vagy akármilyen popszám, azt lefordítja magyarra?

Senki sem szórakozik ezzel. Ha annyira érdekel fogsz egy szótárt és szavanként kikeresed (ahogy én is tettem gyerekkoromban + tanulni is lehet belőle), vagy egybe berakod a google fordítóba és valahogy lefordítja neked, te meg összerakod, hogy körülbelül miről szól. Az eszem megáll.


2011. jún. 3. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


itt tényleg fenn van a magyar szöveg(nem az összes számnál)

:)


egyébként engem ha érdekel lefordítom magamnak

2011. jún. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó de épp ez a lényeg, hogy keressék a zeneszövegen, ha meg ott nincs akkor nincs és kész.
2011. jún. 3. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémádat.

Lehet h aki felteszi a kérdést, nem találja a zeneszöveg (és hasonló) oldalon, de máshol véletlenül vki megtalálja neki, és ezzel segít.


Vagy épp vki ráér, és van olyan jófej, h lefordítja, mellesleg van aki szereti is annyira az idegen nyelveket h nem megterhelő neki fordítani.

Nem értem miért ekkora dolog ez.


Egyébként igen, nagyon sokx van olyan, h kijön egy új szám és egy héten belül megvan magyarul.

2011. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor parancsolj, menj egy kérdéssel lejjebb, fordíthatod is.

Egyébként meg a zeneszövegen a legtöbb "fordításnak" semmi értelme, csak tükörfordítás a google-ból, azt meg az is megteheti aki felrak egy ilyen kérdést.

2011. jún. 3. 15:50
 5/7 anonim ***** válasza:
remélem kipuffogtad magad:D
2011. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mér elképzelhetetlen az is, ül egy asztalnál..?lehet szívesen csi..

Nm csak a google forító van, és pl zeneszövegen sincs mind fent, de a google-be beírod, előadó, számcím, uátana írod lyrics, csomó találatot kiad és nm összetákolt szöveg, hanem értelmes..


"méregzsák"...

2011. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt bírom, hogy volt már olyan hogy egy baromi hosszú szöveget lefodítottam a kérdezőnek és utána egy nyonorék köszit nem tudott kiírni! Attól nagy ideges tudok lenni, ha valaki erre se képes, ha már időt fodítottam rá.
2011. jún. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!