Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mondjatok jó zeneket! Nektek...

Mondjatok jó zeneket! Nektek mi a kedvencetek mostanában?

Figyelt kérdés
rock és ilyen hasonló metál vackok kizárva! 14/L
2011. jún. 2. 15:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Alku megkötve. De a kérdező kezdte ;)
2011. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
2011. jún. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

"nem attól lesz valaki felnőtt, hogy metált hallgat"

Akkor mit hallgassunk Halász Jutkát vagy amilyen zene éppen megy a minimaxon? Akik metált meg rockot hallgatnak (hozzáteszem énis) nem azért hallgatják mert felnőttek akarnak lenni hanem már k*rvára elegük van az ilyen Fluor, SP-s izékból. Nem akarom leszólni a zenéjüket de amien zenei alapra ráénekelnek azt kb félnap alatt össze lehet állítani számítógépen utánna meg rányávognak és kész is egy sláger. Na én ezt nem annyira nevezném zenének hiába van dallama. Zenébe legyen gitár, dob vagy zongora vagy egyéb fúvós, pengetős, vonós, ütős hangszer. Azokat legalább elő lehet adni élőben is nem csak úgy hogy berakunk egy CD-t ami adja a zenei alapot és vmit éneklek egyedül a színpadon, ezt én karaokénak hívom. Számomra az az igazi zene amit előlehet adni élőben is rendes emberi énekhanggal nem össze-vissza torzítva amit csak playbackben lehet előadni. Ne hozzatok fel ilyen DJ-s példákat mert azt igaz hogy előben elő lehet adni de könyörgöm az a zene ha fél órán keresztül nyomatnak egy ritmust (tuc-tuc-tuc...) és utánna is ennyi a váltás hogy tuc-tuc-trruc-tuc-tuc-trruc... Na szerintem ez nem zene, bár lehet hogy ez csak az én véleményem... Visszatérve az elejére azért hallgatják a metált meg rockot mert ez tetszik nekik és legalább van saját zenei ízlésük nem mint az olyanoknak akik csak azt a zenét ismerik amit a rádióban játszanak, azthiszik csak az a zene létezik. Meg ott van még ezernyi normális zenei stílus (jazz, ska, reggae, folk stb) amit elő lehet adni élőbe. Az mindenkinek joga, hogy megválassza magának milyen fajta zenében tudja kiélni magát. Ebbe nem szabad beleszólni. Nem szólom le a mostani divat "zenét" csak elmondom a véleményemet, hogy hova fajul a világ, hogy már azt is zenének lehet nevezni amibe egy hangszer sincs... Kedves kérdezőnek mondom, hogy attól még, hogy nem vette még észre az értelmét bizonyos műfajnak nem kell levackozni. A rock is meg a metál is egyfajta "lázadás". Számomra a mostani divat "zene" elleni lázadást jelenti. Másnak lehet hogy a divat "zene" a metál elleni lázadást jelenti. Mielött leszólnátok, hogy "büdös g*ci rocker" mindenkinek ugyanúgy ahogy a zenébe is van joga megválasztani a stílusát és ez miatt nem kell lenézni. Énis csak azokat nézem le akinek csak azért az a stílusa mert éppen az menő. Tudom, hogy van olyan aki szerint most hülyeségeket írtam le ide össze-vissza, de remélem 1-2 emberben átfogalmazódott a zene fogalma. Ha legalább egy emberben akkor már megérte ennyit írnom...

2011. jún. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
2011. jún. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
igen,jó lenne észrevenni,hogy most sem mi írtunk a kérdezőnek,hogy vacak a zenéje,hanem Ő kezdte.felőlem azt hallgat amit akar,de ne oltsa le a másik zenéjét!és jó lenne felfogni,hogy nekünk a Metál nem csak egy zene,hanem ez egy életstílus.ez több,mint zene,és hozzátenném sokkal bonyolultabb is játszani,mint ezeket a divatszarokat.
2011. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Lenne egy kérdésem. Rapcore az divatszar vagy metál? :D
2011. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

ma 16:00 Egy szót sem szóltam Spről, Fluorról, a tuc-tuc sz*rról vagy akármi másról, ezeket én is rühellem hidd el! Annyi tehetséges előadó létezik, akiknek igenis jók a dalszövegeik! Hihetetlen, hogy mindig a sunazenével dobálóztok!

A rockerekkel az ég világon semmi bajom, sőt jómagam is hallgatok "mai rockot"! Minden műfajra nyitott vagyok! Én azt veszem észre, hogy inkább a nagy metál kedvelők ítélkeznek mások ízlése felett, és ez eléggé zavaró!

2011. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Nem tom mi a bajotok kiírtam , mert én azt nem szeretem. És?

Ha te kiírod , hogy írjatok nekem vmi jó rockot v metált csak ne popot v r'n'b vackokat akk én nem írom oda , hogy ne vackozd le mert látom te azt nem szereted

És mivel én olyat nem tok írni ami neked választ adna így nem írok semmi olyat amivel direkt sértegetnélek!!

És félre értettetek én sem szeretem az ilyen b* uziiat mint amikre gondoltok ami megy a viván de ot is vannak azért jók.

És egyébként köszi aki tudott normálisan válaszolni meg nézem mindet!

Am disco-s számokra gondoltam meg fain mixekre és hasonlókra.

De úgy látom nem tudnak egyesek normálisan válaszolni (tisztelet a kivételnek!) úgy hogy köszönöm !!

2011. jún. 3. 21:29
 19/21 A kérdező kommentje:

4. válaszoló:

bocsi nekem az ikrek nem tetszenek de viszont a Eric Saade - Popular nem rossz Jennifer Lopez feat Pitbull-On The Floor-t szeretem nagyon!


6.válaszoló:

Nem értem mit írtál ezek nem rock meg metál! És valamelyiket ismerem is és Xzibit et szeretem meg 2pac-ot is és hidd el meg hallgatom mindet!


13.válaszoló:

Köszi , hogy normálisan tudtál írni még úgy is , hogy te mást szeretsz pont és egyébként amiket írtál az annyiból nem igaz , hogy én nem szeretem Sp t és a pasiját meg hasonlókat és nem is tudnék felsorolni tőlük sok zenét!

---------------------------------------------------------------

És azt gondol mindenki amit akar nem vok cicababa stb. csak nem bírom az ordibálos zenéket és tom , hogy van a rockba is olyan ami még viszonylag nem olyan és igen hallgattam már rockot!

2011. jún. 3. 21:58
 20/21 anonim ***** válasza:
59%
Én meg azt utálom ha nem lehet érteni hogy mit mond :3
2011. jún. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!