Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek kinek lett jobb...

Szerintetek kinek lett jobb az első saját dala? (X-faktor)

Figyelt kérdés

Wolf Kati? Csabi? Nikolas? Dorka? Norbi? :)


Nekem legjobban a Dorkáé utána meg a Katié tetszik :)


2011. jún. 2. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Wolf Katié jó (az angol verzió), Csabiét és Nikolasét nem hallottam még, Dorkáé borzalmas, Norbié olyan Norbis, de többet vártam, Vastag Tomié meg olyan tipikus tinilányoknak szánt dolog, ami kategóriájában lehet jó, de nekem már nem jön be.
2011. jún. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sztem Wolf Katié
2011. jún. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kati és Nikolas.
2011. jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
dorkát nem hallottam, a többit már igen. vecát kihagytad, pedig szerintem övé a legjobb.
2011. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Veca és Wolf Kati, ők is az igazi nyertesek, a többi nem sokat ér.
2011. jún. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

igen utána kapcsoltam hogy kimaradt :) Dorkáét ajánlom azoknak akik még nem hallották :) Nekem a Nikolasé is tetszik, de a Vecától nem dobtam hanyat magam...jobbra számítottam, bár már a játék során se volt szimpatikus...

Kiváncsi leszek az új faktorosokra :D

2011. jún. 7. 17:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva vagyok, Nikolas-é nem tetszik. Valójába úgy vagyok vele, hogy a Hallelujah volt az egyetlen ami tetszett tőle, akkor azt hittem, hogy állati jó lesz a versenyben is, de utána KEresztes Ildikó elrontotta.- nem neki illő dalokat énekelt szerintem és a saját dala se tetszik Vecáé fantasztikus szerintem, gyönyörá a hangja, már a versenyben is ő volt a legjobb szerintem. De Katié is baromi jó, a dalfesztiválon és a versenyen is nagyon jü volt. Veca és Kati a legjobbak!
2011. jún. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen a fesztiválon tényleg nagyon jól remekelt Kati :) Sajnáltam is nagyon...de ez is nagy dolog hogy oda kijutott :)

Bár nem lettem vna a helyébe...mert elég durva dolgokat találtak ki róla a német sajtóban :(


Az igaz hogy az Ildikó "elrontotta" a Nikolast, jobb dalokat is adhatott vna neki, de pl ami az X-faktor előtt jelent meg az Igazi szó szerintem az is nagyon jó :) Csak az X-faktorid senki "nem tudta" ki Ő :)

2011. jún. 8. 17:37
 9/9 anonim ***** válasza:

1. helyezett: Veca, Kati

2. helyezett: Csaba

3. helyezett: talán Dorka

____________________________________

kritikán aluliak:

-1. helyezett: Norbi és Nikolas együttvéve

-2. helyezett: Norbi

-3. helyezett: Nikolas

____________________________________

átlagosak:

Tamás

Tamás-Csaba közös dal

2011. nov. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!