Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tényleg ennyire "vakon"...

Tényleg ennyire "vakon" hallgatják az emberek a külföldi zenéket?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kisebb gondom is nagyobb legyen ennél, de egyre jobban idegesít, hogy sokan úgy neveznek kedvenc daluknak egy számot, hogy nem is tudják, miről szól. Pl. Rihanna- Unfaithful számát anno küldték szerelmesek egymásnak a rádióban :D, mostani S&M számára kérdezik, hogy mit jelent a két betű... hát nem is nézik meg a refrént, legalább mit jelent? persze tudom, hogy sok dalszövegnek értelme 0, de egy idő után már idegesítő a dolog. vagy csak én találkoztam ilyen esetekkel?
2011. máj. 24. 19:26
 1/4 anonim válasza:
100%
nem vagy egyedül vele engem is idegesít de van akinél csak a dallam a lényeg :/
2011. máj. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát van akinél a dallam a lényeg de a legtöbben azért hallgatják mert divatos...legalábbis én nagyon sok olyannal találkoztam.
2011. máj. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Megrohamozták az Amazont Lady Gaga új albumának MP3-verziójáért


A vásárlók rohama miatt csak jelentős várakozási idő után tölthető le az Amazonról Lady Gaga legújabb albumának MP3-verziója, amelyet a lemez megjelenésének napján, hétfőn 99 centért (192 forint) kezdett árusítani az internetes áruház."


Erről ennyit...

2011. máj. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem! köszi a válaszokat!
2011. máj. 25. 10:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!