Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A tatu-nélkül mi lesz (van)...

A tatu-nélkül mi lesz (van) oroszországgal?

Figyelt kérdés
A duo buktázott, nem részletezem, hogy sok mindent elértek nem részletezem, hogy szólózgatnak nem részletezem, lehet olyanok lesznek mint a szpájz görlz szétvállnak összeállnak, hm mindegy ami fura h van aki már most sem emléxik rájuk... amig az amcsi előadok youtube nézettsége egy két nap alatt több milliosra ugrik, az Ő klippjeik még a milliót se nagyon érik el , pedig már mikor forgatták őket... bár madonna brit pink chris és egy csomó szinésznő csak a 200 km/h in the wrong line után lett le(s)zbikus, hm mik vannak :P szegény kis orosz lányok hát ezt érdemlik? a feledés homályát? :P
2011. máj. 14. 19:59
 1/2 anonim válasza:
75%

Hát oroszország köszöni jól van / megvan nélkülük is.


PL DJ Rudenko Dj Smash. Adara az A-Studio és még sokan ott vannak oroszországnak :)


Bár a taTU-t én is nagyon szerettem főleg az oroasznyelvű verziókat.

(Ya Sosha S Uma -All The Things She Saud / Nas Ne Dagoniat - Not Gonna Get Us + a a 2005-ös Eurovizios dalukat stb..)

2011. máj. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hátén nemugy hallom/látom h nélkülük os annyira jól meglennének....a t.A.T.u...volt az egyetlen orosz együttes és egyátalán előadó aki európában és amerikában is elég jól befutott..azóta nemnagyon hallani oroszországról..én most is imádom a t.A.T.u.-t és sztem nehéz lenne őket elfelejteni már csak az All The Things She Said című szám miatt is.:D.
2011. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!