Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zöld Pardon, zöld kártya?

Zöld Pardon, zöld kártya?

Figyelt kérdés

17 vagyok kedden (május 17) mennék koncertre a barátommal, de most olvasom, hogy 18 alatt szükséges a Zöld kártya.

Akkor is kell ha az akivel megyek már elmúlt 18?

Valami kibúvó ez elől ( a szüleim nem szívesen utaznának fel csak ezért)?


2011. máj. 14. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérd el egy ismerősödtől a személyijét, aki idősebb nálad, de jegyezd meg az adatait, mert van hogy megkérdeznek róla (nekem egyszer megkérdezték az anyukám nevét, pedig tényleg a saját személyimmel mentem be, csak rohadtul nem hasonlítok a képre:D). 1 alkalom miatt nem érdemes zöldkártyát csináltatni.
2011. máj. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha nem kérek el senkitől sem személyit akkor van esély arra, hogy ha hamarabb megyek be akkor később nem fognak baszakodni az életkorommal? :D
2011. máj. 14. 19:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Háááát azthiszem h 6ig vagy 7ig lehet ingyen bemenni, de nem vagyok ebben biztos. Szerintem akkor nem fognak kérni, de a biztonság kedvéért próbálj meg szerezni egy személyit, tudom hülye tanács, de 1 alkalom miatt én tuti enm csináltatnék zöldkártyát.
2011. máj. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!