Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi Lady Gaga Judas c. klipjéne...

Mi Lady Gaga Judas c. klipjének a története?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne, hogy mit is akart Gaga ezzel a zenével, és magával a klippel mondani... Valaki el tudná mondani?
2011. máj. 12. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Nem tudom, hogy miről szól, nem is érdekel, ezért nem is keresek rá. Viszont az ilyen "sztárok" mint ő, soha nem írnak dalszöveget, nekik írják a szövegírók.


Tehát a kérdés inkább így logikus: Nagyon érdekelne, hogy mit is akart az aki írta a szöveget evvel a zenével és magával a klippel mondani... Valaki el tudná mondani?


Na písz, shit fux madafaka jeeee.

2011. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Hát első ezt nagyon elb@sztad mert L.Gaga pont hogy magának írja a legtöbb számát kb:D

A történetet amugy nem vágom pontosan.

2011. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

közben megvan:

[link]

2011. máj. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy fordítottam le, hogy ő Mária Magdolna aki Jézussal van, viszont Jézus mondja neki hogy Júdás el fogja árulni ezért ölje meg. viszont ő nem tudja megölni mert szerelmes belé. ezért Jézust megölték, és mivel gaga nem ölte meg Júdást vagyis Jézust is elárulta, ezért a végén megkövezik.


szerintem erről szól.

2011. máj. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Első biztos nagy metálarc, aki gondolta most jól megaszondja a hülye kis kommersz zenét hallgató p.csöknek a tutit. Hát nem jött be.
2011. máj. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

A "kedves" első hozzászólómnak meg csak annyit, hogy máskor 3x gondold meg mit írsz le, mert az első két szavad után levágják, hogy mekkora arc vagy - és nem pozitív értelemben. Nem baj, az ilyen úgyis mindig pofára esik :D ahogy most te is ;)

2011. máj. 13. 17:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Én se nagyon értek benne 1-2 részt, de azt tudom, hogy ezt a számot maga Gaga írta és a videoklippet is ő tervezte!
2011. júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!