Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen engedélyekre van...

Milyen engedélyekre van szükségem egy buli megszervezéséhez?

Figyelt kérdés
A helyszin egy kis falusi kocsma lenne, szokott más buli, zenés esték lenni a helyen, én most a fiatalabban számára egy kisebb nagyobb house /progressive bulit szeretnék tartani, milyen engedélyek kellenek nekem ehhez? Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 3. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem a zaj miatt kell valami papír. egy csomó minden már megvan mert hiszen kocsma. esetleg ha belépőt szedsz akkor még annak kell utánajárni hogy ahhoz mit kell intézni. Amúgy hol szervezel bulit? hátha az én falumban :D
2011. máj. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy Vasmegyei Faluban Szeretnék. Egyébként belépő nélkül. Csak kiváncsi lennék, hogy milyen érzés lehet ez, már évek óta "Zenélek" de csak hobby célból, mindenki mondja, hogy komolyabban kéne foglalkoznom vele.
2011. máj. 4. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!