Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitár befutó. Hogyan kell?

Gitár befutó. Hogyan kell?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet gitározással befutni ha nem járunk tanárhoz?
2011. máj. 3. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább el se kezdd,ha befutni és nem gitározni akarsz.
2011. máj. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért nem akarnák gitározni?
2011. máj. 3. 14:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert nem az érdekel,hogy hogyan tudnál megtanulni gitározni,hanem egyből hogyan tudnál befutni..nem erről szól az egész.
2011. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csak kérdeztem hogy tudjam hogy hogyan kell!

DE persze hogy előbb meg akarok de nem akusztikus gitáron hanem ezen:::: [link]

Szerinte ez jó kezdő csomag??

2011. máj. 3. 18:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Jónak jó kezdő csomag,de ha elektromos gitáron tanulsz meg előbb,akkor nehéz lesz játszani akusztikus vagy klasszikus gitáron később,inkább fordítva kellene.
2011. máj. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kösz akkor inkább nem gitározok UTÁLOM az akusztikus gitárt!
2011. máj. 4. 12:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi bajod az akusztikussal!Az akusztikus gitár nélkülözhetetlen hangszer!Egyébként az akusztikus gitár is UTÁL TÉGED!!!Nem tudom miért kell utálni egy olyan hangszer ami nagyon szép! És főleg ha ba**ottul nem tudsz játszani rajta akkor kuss!
2011. júl. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként meg elég gáz az hogy a gitár neked csak eszköz ahhoz hogy "befuss" (bár szerintem ilyen hozzáállással kiba**ottul nem fogsz "befutni")mert neked csak az számít hogy az újságok címlapján pózerkodj!Előbb tanulj meg gitározni!
2011. júl. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ráadásul ha most kezdesz gitározni szerintem azzal hogy a csillag születikben lejátszod a C akkordot még mindig nem fogsz "befutni"!!! Bőven elég lenne 10 év zenei múlttal megkérdezni ezt!
2011. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!