Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lájkoljátok Copy COnt?

Lájkoljátok Copy COnt?

Figyelt kérdés
Én szerintem ő egy Isten!
2011. ápr. 25. 12:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A legújabb lemeze, az irónia nem sikerült olyan jóra. Mit gondolsz erről kérdező?
2011. ápr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nagyon jó nagyon imádom,isteni a zenéje <3 Főleg élőben.

Már volt "szerencsém" élőben is dumálni vele kétszer,és sajnos eléggé bunkó volt,nem nagyon tudja kezelni a "rajongókat"

2011. máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

az ironian van egy két szam ami bejon.nem vlmi nagyon jo.de el lehet hallgatni



hat en is imadom :) es mar nekem is volt szerencsem talalkozni vele.itt nem volt bunko.igaz kb max 350 en voltunk :P de szerintem itt szlovakiaban ez mar eleg jo.nem volt egyatalan bunko.nekem bejott.2 orat beszeltem vele :)

2011. máj. 12. 17:15
 14/19 anonim ***** válasza:

akkor lehet szerencséd volt,vagy csak én találtam rossz passzban.mindenesetre nagy csalódás volt.mert úgy gondoltam egy ilyen mély érzésű ember,biztos örül azoknak akik szeretik őt,meg a zenéjét.de sajnos nagyon flegma volt.

mindenesetre a zenéje értékéből ez nem von le :)

2011. jún. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Egyébként, nem hiszem, hogy bunkó a rajongóival, szerintem nem rajongóként kezeli őket, hanem olyan szintünek mint saját magát...copy olyan fura... nem akar sztár lenni... nem akar celeb lenni, magának zenél... de mégis sztár, valahol mégis van valami amiért ezt csinálja, és nem mást... és a kérdésre a válaszom, hogy nagyonis. :D
2011. jún. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

én értem amit mondasz,sztem is picit furi,de ha valakihez odamegyek,kicsit megilletődve,és elmondom neki hogy nagyon szeretem és tisztelem őt a zenéjéért,akkor elvárnék egy kicsit annál többet hogy bambán nézzem rám.pl egy "köszi"-t vagy ilyesmi.

de pont leszarta,pedig fogyasztó vagyok,aki pénz költ a lemezére,és a koncertjeire.akár sztár vagy celeb akar lenni,akár nem,nem teheti meg hogy ennyire flegma azokkal akik szeretik őt.ez az én véleményem.biztos van aki nem ért egyet.

mikor odamentünk hozzá(a második alkalommal),akkor még utánzott is.van egy rossz szokásom,ha valaminek/valakinek megörülök,vagy meglepődök,akkor a szám elé kapom a kezem,és valamilyen hangot adok ki(juuuj,vagy wááá).

és ő is ezt csinálta,és mondta hogy "juuuj mivan?"

...mondom ok.

lehet viccelt vagy aranyosnak kéne vennem.mindenesetre már annak is örülök h képet csinálhattunk vele,és még utána meg is kérdezte h jól sikerült e a kép.

...bár hallottam olyanról hogy füvet előszeretettel szív el a "rajongókkal." hát én nem ezen hallgatói közé tartozom :D


tudom hosszú lett,csak bánt mert imádom a zenéjét!hallgassátok!

2011. jún. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én nagyon birom az első 3 a kedvencem amit linkeltél legjobban a Ragga ragga ragga -t szeretem :)
2011. jún. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
amugy budapesten laksz?:D aug.31. zp :D
2011. júl. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

ja amugy ő voltam: 06-20 00:16


elözö^^ :D

2011. júl. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!