Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a jó klasszikus gitár?

Melyik a jó klasszikus gitár?

Figyelt kérdés

KEZDŐNEK!!! AKKORDOZÁSRA!!!


ráfordítot pénz: 15000 ft


2011. ápr. 24. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Klasszikus gitárok terén nincsenek égbekiáltó minőségbeli különbségek. Szerintem biztosan találsz egy megfelelőt egy helyi zeneboltban. Próbálj ki többet, aztán válaszd ki, melyik tetszett jobban. Nem tudsz nagyon melléfogni.


Akkordozásra amúgy szerintem inkább fémhúros gitár kellene, nem klasszikus. De ez csak az én megjegyzésem.

2011. ápr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

hát én debriben vettem egy 16000Ft-ér +tok,...és nekem Maxtone van....de még nem tudok rajta gitározni.Mert a sulinkban nincs CSAK gitáróra!


amúgy te hol laksz,mert ha debriben akkor ott találni fog egyet.úú bocs de nem emlékszem már a nevére...de hanszerbolt,és ott van egy irtó kedves idős bácsi.

2011. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szerintetek ez jó lenne kezdőnek akkordozásra??
2011. ápr. 24. 15:00
 4/6 anonim ***** válasza:
eldorado hangszerbolt, budapesten vannak olcsó használtgitárok, ha kezdő vagy vedd meg a legolcsóbbat és tanulj meg AZON gitározni
2011. ápr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kismackoo válasza:
Egyáltalán nem mindegy, milyen hangszert veszel, nagy különbségek vannak a hangszerek között. Ha kifogsz egy gyengébbet és nem tudod behangolni, akkor mehet a kukába... Érdemes hangszerüzletben vásárolni.
2012. jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ennyi pénzért teljesen mindegy hogy mit veszel, az ilyen gitár pont arra jó hogy megtanuld rajta az alapokat, ha kitartasz és fejlődsz akkor úgyis szükséged lesz egy jobbra, az többe fog kerülni, akkor meg a legegyszerűbb bemenni egy üzletbe és kipróbálgatni neked mi esik a legjobban kézre...
2012. júl. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!