Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyik gitart...

Szerintetek melyik gitart valasszam? EPI LP standard, vagy B. C. RICH MOCKING BIRD?

Figyelt kérdés

Mind2 gitarnak nagyon tetszik a hangja es szep is. A B.C.-nek jobb a torzitott hangja az LP-nek meg a tisztaja.

Legtobbszor hard rockra kene.


2011. ápr. 23. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:

én epi-t választanék. de szerintem ha még nem próbáltad ki őket akkor itt az idő. hogyha már kipróbáltad akkor döntsd el ha klasszikusabb hangzást akarsz akkor epi de ha zúzósabbat akkor meg b.c.

szerintem.

2011. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En is vhogy igy latom :D
2011. ápr. 23. 20:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Jol tolmacsolja a bluest is?
2011. ápr. 23. 21:06
 4/6 anonim ***** válasza:
epi lp, vagy stratocaster :D
2011. ápr. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a single coilosokat :D
2011. ápr. 24. 09:21
 6/6 anonim ***** válasza:
hard rockra egyértelműen a BC a jobb. mellette szól még, hogy annyi állítgatható pöcök van a kontrollján, hogy abból csak ki tudsz hozni egy jó tiszta hangzást is. bluesra tényleg strato kéne, vagy legalábbis felezhető humbucker.
2011. ápr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!