Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 14 vagyok három éve tanulok...

14 vagyok három éve tanulok hegedülni lehet ebből még komolyabb is hobbinál?

Figyelt kérdés
Még nem vagyok olyan szinten hogy zeneművészetibe tanuljak tovább de mi lehet még ebből? Hobbi / valami komolyabb ? Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 22. 21:33
 1/1 anonim válasza:
szia, én tanár vagyok. Lehet komolyabb, csak akkor nagyon rá kell hajtanod. Vagy a középiskolát utólag megcsinálni, vagy kihagyni és egy nagyon jó zeneiskolai tanárnál sok szerepléssel és gyakorlással egy vidéki fősulira jelentkezni. Persze gondolom, hogy jól megy, ha ilyet kérdezel. Ha a zeneiskolások között is középmezőny vagy, akkor csak hobbi legyen, ne stresszeld magad fölöslegesen. Ez esetben is azért lehet zenével kapcsolatos szakokat keresni (szolfézs-karvezetés, énektanár, zenetudomány). Sok sikert a hegedüléshez, ez az egyik legszebb hangszer!!! :)
2011. aug. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!