Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek visszatér valaha...

Szerintetek visszatér valaha a régi Fluor?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem. És ennek örülök is.
2011. ápr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Thurston ***** válasza:
63%

15:49


Mert megkeserítette az életedet?

2011. ápr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
miért van régi és új Fluor?:O
2011. ápr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én értem mire gondolsz. Bár magát Fluort nem szeretem, sem az ilyen zenéket, (és ezt nem sértésből mondom) de nagy zenerajongó lévén figyelemmel kísérem a zenei életet, mind ilyen zene, mind pedig akár metál zene terén.

Szerintem ez attól függ, hogy visszatér e, hogy lesz-e rá majd igény. Most ugye látszik, hogy ez a stílus, meg hogy SP-vel dolgozik együtt, az nagyon bevált neki, jól sikerült. De lehet, hogy majd a közönség megunja idővel, változást akarnak, és megint régi Fluort. Na akkor vissza fog térni. Elsősorban számára azon fog múlni, hogy mire lesz igény.

2011. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
hát nem tudom milyen a régi Fluor, de ha jobb, mint az új akkor visszajöhetne...
2011. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
már viválódótt...a mizu sikere után , sztem semmi esély arra, hogy valaha is a régi lész
2011. ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a régi Fluort nem is ismerik azok, akik most hallgatják a mizut...Ott van pl.Egy pillanat,Késő,Tudinni stb.Sajnos ilyen zenéi szerintem nem lesznek,de nagyon reménykedek...Az ilyen partyarc meg mittudooménmiafaszomszámokat hagyja abba mert a hányiger kerülget..
2011. ápr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
remélem h igen! nagyon szerettem:(
2011. jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem :( Mert én nem Fluor Tomit szerettem meg és szeretem, hanem Fluoridot, vagy Fluor Filigrant!

Nem kell a Mizu, a Késő kell :(

2011. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!