Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Avril egyszerre két helyen...

Avril egyszerre két helyen van a Girlfriendben?

Figyelt kérdés
Az új klipjében két lány van, egy vörös hajú, akinek a pasiját egy fekete hajú el akarja hódítani. A vöröset, és a feketét is Avril játsza? Mert láttam egy werkfilmet, amiben egymás mellett áltak, és nem hiszem, hogy egy werkhez így összevágnák... :S
2007. jún. 12. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem a videót, elég egyértelmű, hogy mindkettő Avril Lavigne. Ahol lehet, spórolni akartak, nagyon kevés az olyan kép, amin egyszerre mutatnák szemből mindkettőjüket, illetve sosincsenek egy síkban.

Nem akkora nagy kunszt egyébként a werkfilmben sem egymás mellé rakni őt kétszer, nehogy azt hidd. :)

2007. jún. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt Avril játsza, de alkalmaztak egy dublőrt is, akit háttal mutatnak, amikor mindketten szerepelnek. (amúgy tényleg hasonlít Avril-re).Ő szerepelt a werkfilmben.
2007. aug. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Igen elsőnek én is néztem de rájöttem hogy valószínű mind2 ő
2009. okt. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindketto o.
2009. okt. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Három helyen kéne neki ... 2x a klippbe + a f@rkamon
2023. okt. 7. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!