Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi van Reila halálával? , a...

Mi van Reila halálával? , a The gazette gitárosának lány testvérével?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 21:23
 1/9 Thurston ***** válasza:
0%
Valójában a barátnője volt Reila. Amúgy meg hogy hogy mivan a halálával? Írtak róla egy dalt. 'Szt kész.
2011. márc. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ugy értem hogy mi történt.

pontosan. kiváncsi vagyok.

és nem azért kérdeztem, mert gazette rajongó vagyok, hanem mert halottam róla és érdekel a dolog

2011. márc. 30. 12:55
 3/9 Thurston ***** válasza:
20%
Fogalmam sincs egyébként a bandáról meg a sztoriról, de a dalszöveg rövid átnézése után öngyilkosságra tippelnék. Nem sokminden derül ki ezen kívül. Ráadásul az eredeti japán szöveg baromi kétértelmű. Értelmezheted a buddhista illetve a shinto (két legnépszerűbb vallás arrafelé) tanok szerint is a túlvilágról és a reinkarnációról szóló részeket, ami meg kell hogy mondjam baromi jópofa és érdekes. (Bár angolra lefordítva már bukik ez a dolog.) Kár, hogy a zene komplexitására nem fordítanak ennyi figyelmet.
2011. márc. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
az volt a baja,hogy a testvérének nem volt signature esp gitárja ezért annyira szégyelte hogy kinyirta magát
2011. márc. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
43%

senki se tudja, mi történt vele... meghalt, és ennyi. amúgy meg Reita barátnője volt és Uruha testvére, nem?:o

Nao.

2011. márc. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

kössz

nkm mindegy hogy kinek a kicsodája, ugysem fogom tudni megjegyezni,

ez érdekelt.

kössz a komenteket.

2011. márc. 31. 13:45
 7/9 anonim ***** válasza:
39%

hát sok verzió kering erről... van aki azt mondja h csak 1 kitalált személy ezt a sztorit meg csak körítésnek találták ki h jobban fogyjon a lemez...

ki tudja mi igaz :/

2011. ápr. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ruki elmondta twitteren, hogy Reila egy nem létező személy, csak az ő agya szüleménye, nem valós történet
2013. ápr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Reila Uruha huga volt, Reita barátnője. Így kapta a nevét, a "Reilát". (Reita által, gondolom....) Meggyilkolták amúgy. ^^
2013. ápr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!