Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Pussycat Dolls - I Hate...

A Pussycat Dolls - I Hate This Part című számában van egy sor, amit nem értek. Mire utal ez?

Figyelt kérdés

"But there is no more time for lies (Nincs több idő a hazugságokra)

\'Cause I see sunset in your eyes" (Mert látom a naplementét a szemeidben)


Mármint azt nem értem, hogy mi van akkor, ha valakinek a szemében látjuk a naplementét. Mire utal ez?

Lehet hülyének nézni, de valóban nem értem (:


2009. febr. 22. 20:27
 1/5 anonim válasza:
100%

Szerintem az elmúlásra vagy a szerelem végére utalhat. Ugyanis amikor lemegy a nap akkor ugye véget ér az időbeli nap is. Tehát szerintem itt a búcsúzásra utalhat ill. vminek az elmúlására átvitten egy szép költői metaforával élve. :)

Én erre gondoltam. Remélem segítettem! :)

2009. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak így jött ki a sor, a rím, a dallam... :))


De tényleg arra utalhat szerintem is, hogy már vége, tehát már ne is hazudjon mert már vége.

De nem amolyan agresszívan véget vet neki, hanem sajnálja ő is, azért fejezte ki ilyen szépen, metaforikusan...

Gondolom...


Persze sokszor ezeket a pop slágereket csak úgy megírják, és oda kellett egy sor és érted ezt írták be :DD

2009. febr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkét választ (: Azt gondoltam, hogy szakítás miatt.. De akkor is tök bonyolult már ez az egész x)

Köszi még egyszer mindkettőtöknek (:

2009. febr. 23. 20:11
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

nem néz senki se hülyének, általános kérdés, meg ez az oldal azé van h kérdezzünk nem??

am meg egyet értek az előzőkkel :)

2009. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

'Cause I see sunset in your eyes" (Mert látom a naplementét a szemeidben)


elegge metaforikus :))

2010. ápr. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!