Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan is "működnek" a fesztiv...

Hogyan is "működnek" a fesztiválok? : D

Figyelt kérdés
Elfogyhatnak a jegyek? Vagy ez szinte lehetetlen? Mikor érdemes megvenni a jegyeket, mennyivel előtte? Hány éves kortól engednek be? Ti hány évesen voltatok először?
2011. márc. 16. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában érdemes jóval előre megvenni a jegyeket, mivel elővételben olcsóbbak szoktak lenni. Hú, én 15 évesen voltam először SZIGET-en.:) Lehet 14 éves kor alatt szülői felügyelettel lehet csak, fogalmam sincs.
2011. márc. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2011. márc. 16. 20:35
 3/5 A kérdező kommentje:
jah és még annyit hogy szerinted lehetséges hogy elfogy az összes jegy? mármint hogy van akinek már nem jut? : D
2011. márc. 16. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Még nem hallottam ilyesmiről, de ki tudja. Azt tudom, hogy amikor 2006-ban fellépett a Prodigy a SZIGET-en, nézettségi rekordot döntött, de nem hallottam olyasmiről, hogy elfogytak volna a jegyek.(legalábbis a napi jegyek, mert ottalvósnál, már volt rá példa) Mindig vannak emberek akik az utolsó pillanatra hagyják a megvételét. Inkább sima koncertekre fogynak el idő előtt. Pl: amikor AC/DC jött, emlékeim szerint kábé 2 nap alatt felvásárolták az összes jegyet.


[link]

2011. márc. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Beírtam gúgliba, Balaton Sound-ra 2008-ban elfogytak. Pontosítva két napra:

[link]

2011. márc. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!