Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezt SP képes volt elénekelni?!...

Ezt SP képes volt elénekelni?! Na ne.

Figyelt kérdés

Hallottátok SP "Nevem SP" című számát? Hát szerintem ez nagyon gáz... Ki az aki ennyire konkrétan magáról énekel? Már a szöveg is gáz. És az a sor,hogy:"Srácok,hé,a szoba nem tőlem meleg..."? Ez pontosan mire is utal?XD

Nem azért, nem beszólni akarok neki, csak hát ez a szám elég gáz lett. Mi a véleményetek róla?


2011. márc. 12. 16:07
 1/3 Thurston ***** válasza:
Alapból leszarom a mainstream popzenét, de ez a szám tényleg arra utal, hogy SP egy fikarcnyi öniróniára sem képes, és rohadtul komolyan veszi magát. Ez pedig egy ténylegesen komoly zenét játszó embertől is gáz, nemhogy egy vivasztártól.
2011. márc. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

pff

a klip is szar!!!! ő találta ki, hogy az összes csajjal csókolózhasson!

2011. márc. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy nagy SP rajongó de:így akar visszavágni azoknak akik őt bu*izzák!és még mindig jobb ha így csinálja mint hogy igyon v drogozzon!

egyébként teljes mértékben megértem ezt a számot!szerintem senkinek nem esnek jól ha úton-útfélen leköpnék és lebu*iznák őt!

Nem tetszik ne hallgasd ennyi!

18L

2011. márc. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!