Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagyon szeretnék megtalálni...

Nagyon szeretnék megtalálni egy számot, valaki segítene?

Figyelt kérdés

Az előadóra sajnos nem emlékszem, de valami Tonight erről énekel, benne egy csaj :) A klipje pedig olyan, hogy strandon vannak, és fényképeznek elég sokat. Egy szőke hajú csaj énekel azt hiszem benne, így rémlik :)

Köszönöm előre is.


2011. márc. 5. 08:52
 1/9 nixi96 válasza:

hát én ismerek egy olyan számot amiben egy szőke csaj énekel (Just Tonight) lehet,hogy arra gondolsz,de abba a klipben nincs strand ,de azé itt az együttes hátha : The Pretty Reckless.

belinkeled lécci a vidit,h énis megnézhessem???:))

2011. márc. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nixi! Nem értelek beírod a keresőbe és már láthatod is,mi a probléma,ha ide linkeli valaki,akkor ugyanazt csinálja,amit te is megtudsz.Vagy nem?
2011. márc. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 nixi96 válasza:
de nem biztos ,hogy ugyan arra gondolunk ,ezért szerettem volna megnézni !!!!
2011. márc. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
persze mindjárt :)
2011. márc. 5. 10:09
 5/9 A kérdező kommentje:
2011. márc. 5. 10:10
 6/9 A kérdező kommentje:
de ze nem az sajnos, de köszi mindenkinek
2011. márc. 5. 10:11
 7/9 anonim ***** válasza:
2011. márc. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti erre gondolsz, bár voltak hírek a csajról, hogy letámadták a paparazzik így elvesztette a fényképezőjét, a karláncát, meg a telefonját. Később ezáltal le is vágatta a haját, valamint befestette barnára, hogy ne ismerjék fel..:S

http://www.youtube.com/watch?v=AY2HPvoqSTE

2011. márc. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem egyik sem az sajnos :) de köszi.
2011. márc. 5. 11:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!