Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szereted a Him együttest?

Szereted a Him együttest?

Figyelt kérdés
Miért? Melyik a kedvenc számod/számaid tőlük? Kit miért szeretsz a bandából? Nem? Kor?
2011. márc. 2. 19:49
 1/6 Thurston ***** válasza:

Mondjuk.

Mert néha egész érdekes ötleteik vannak.

A nagyon korai mélyrehangolt, doomosabb témáikat szeretem. (Aztán egyre populárisabb irányba mentek sajna.)

Egy egységként szeretem őket. Hülyeség szétszedni a bandát.

Férfi.

23.

2011. márc. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

miért? mert semmi mással össze nem keverhető nagyon különleges zenének tartom, nagyon megfog, és a századik hallgatás után is találok új szépségeket a számokban, zeneileg és szövegileg egyaránt.


kedvenc szám, igazából nincs ilyen, mert az eddig megjelent 7 albumot mind nagyon szeretem, a lemezek egy az egyben zseniálisak, de albumonként kiemelek 3 számot mindegyikről :


Greatest Lovesongs vol 666. : When Love and Death Embrace, Your Sweet Six Six Six, For You


Razorblade Romance: Gone With The Sin, Join Me In Death, Poison Girl


Deep Shadows And Brilliant Hightlights: Heartache Every Moment, In Joy And Sorrow, Close To The Flame


Love Metal: The Funeral of Hearts, Circle Of Fear, Sweet Pandemonium


Dark Light: Wings Of A Butterfly, Killing Loneliness, Behind The Crimson Door


Venus Doom: Bleed Well, Passion's Killing Floor, Cyanide Sun


Screamworks Love In Theory And Practice: Heartkiller, Disarm Me (With Your Loneliness), The Forebording Sense Of Impending Happiness


mire leírtam rájöttem, hogy igazából minden héten más számokat emelnék ki, de sebaj


valo a kedvencem, mert egy zseninek tartom

2011. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon túl van értékelve. Valahogy külföldön nem is túlnagy sztárok a fiatalok körében.


80%ban a külsejükkel meg az imidzsel adják el magukat, csak a többi a zene. Komolyan kiváncsi lennék milyen hírnevük lenne ha a bús kutyus szemű kitetovált Villie helyett egy 120 kilós állat lenne a frontember... Valószínüleg hitelesebb lenne a zene. Sajonos nagyon hatásvadász, sablonos az is, populáris csomagolásba bújtatva az innen-onnan lopott dolgokat. Ha neked ez eredeti, az amiatt lehet, mert nem halgatsz elég zenét.


22/L

2011. márc. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Thurston ***** válasza:
Valóban túl van értékelve, amit általában utálok, és én is túlzásnak éreztem a második választ. De te is eltúloztad, az teljes mértékben kétségtelen, hogy (főleg gitár terén) baromi sok egyedi húzásuk van (mondom ezt úgy, hogy technikás deathmetálból és freejazzből tanultam gitározni). Az meg nem igazán minősíti le a zenét, hogy a legtöbben nem ezért szeretik őket.
2011. márc. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Thurston ***** válasza:
Ja, meg a bús kutyus szemű Ville is valóban idegesítő imidzse ellenére úgy tud énekelni, hogy azért a legtöbb énekes a lelkét eladná. Nyilván bennem van a hiba, hogy ezt előbbrevaló szempontnak tekintem.
2011. márc. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem inkább a régi (első két) albumuk hangzásvilága tetszik, rengeteget hallgattam őket. Utána elmentek egy kicsit populárisabb irányba, az már annyira nem jön be, de nem rossz azért. Hosszú autózás közben sokszor hallgatok HIM-et.


27/N

2011. márc. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!