Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A 2009-es Sebsation-re csak...

A 2009-es Sebsation-re csak 18év felettiek mehetnek? Kizárt hogy 17évesen bejussak?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 16:27
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi nem jól írtam Sensation-re
2009. febr. 16. 16:27
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a korhatár egy megadott szám jelen esetben 18, akkor bizony 17 évesen nem engednek be.

Tavaly fültanúja voltam, egy ilyen "vitának".

Elég szigorúak.

Jah és nincs olyan, hogy jövő hónapban töltöm be a 18-at!

Ez nem indok.

Ez van. :-(((

2009. febr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jah hát Magyarországon nem veszik ilyen szigorúan én 18 karikás buliba járok és még csak most leszek 16....
2009. febr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy magyarországi akármilyenkisdisco nem olyan azért, mint a Sensation lesz..

Oda aztán nem jutsz be sehogy :S Bár.. ha valakitől tudsz kölcsönözni egy személyit.. :P De vigyázni kell a lebukással..

2009. febr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hidd el, meg lehet oldani, kölcsön személyi, vagy kenőpénz.

+ Ha elővételben veszed a jegyet akkor tuti hogy bent leszel.

De sajnos nem olyan jó ez az utánzat mint a holland Sensation, mivel itt ilyen talicska Hamvai meg hasonlók vannak :s

Sajnos nem adnak a jó Dj-kre mint pl Yoji Biomechanika... stb akik külföldön is a Sensation házigazdái.

Tehát felesleges húszezreket kiadnod a Sensation-re, mivel bármelyik hétvégén bemehetsz jóformán ingyen bármelyik klubba a "Hamvai és társai féle bulikra"

2009. febr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!