Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek keso 18 evesen...

Szerintetek keso 18 evesen elkezdeni gitarozni tanulni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 13:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Dehogy! Sosem késő!
2011. febr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

De nem ciki, hogy csak 18 evesen kapok eszbe, hogy hey, en meg akarok tanulni gitarozni?

Masok nem fognak ezzek cikizni(olyanok, akik mar regebb ota tudnak), hogy mit akar ez 18eves fejjel gitarozni tanulni?

2011. febr. 27. 14:13
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem, általában jó kis közösségek szoktak lenni, ahol mindenki kedves, és segít a kezdőknek.
2011. febr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Daweee000 ***** válasza:

Én 17 évesen kezdtem, a 6 éve játszó barátom nem szólogatott be, sőt, örült. Mostanra, 2 év elteltével egész tűrhető szinten vagyok már (bele se merek gondolni hol tartanék hogyha rendesen csináltam volna az elejétől)

szóval vágj bele szerintem.

2011. febr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Erdekelne meg egy dologrol a velemenyetek: mivel faluba lakok, ezert keves az olyan ember, aki tud gitarozni vagy barmilyen mas hangszeren jatszani. Az egyik volt osztalytarsam, aki szintugy csaj, mar majdnem 2 eve jar gitarozni; nah errol a csajrol annyit, hogy alapbol veve olyan, hogyha valaki ugyanolyan hobbit uz, mint o, azt utanozasnak veszi; o vajon mit fog szolni hozza, hogyha en is ugyanolyan hangszeren fogok tanulni, mint o?
2011. febr. 27. 15:04
 6/17 Daweee000 ***** válasza:
Szerintem sz.arj a fejére magasról... Vagy ha ennyire érdekel hogy ő mit fog gondolni, akkor meg is érdemled... :) Ne hagyd hogy ennyire befolyásoljon más véleménye.
2011. febr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem ertem, hogy mire mondtad azt a reszt, hogy akkor meg is erdemlem. Mit?
2011. febr. 27. 16:05
 8/17 Daweee000 ***** válasza:
Hogyha annyira zavar hogy mit gondol az a másik csaj, és esetlegesen miatta nem kezdesz el gitározni, akkor nincs is értelme az egésznek, megérdemled hogy ne zenélj, plusz hosszú időn keresztül a kételyt, hogy mi lett volna ha okosabb vagy és belekezdesz :)
2011. febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem arrol van szo, hogyha ot zavarja, akkor nem kezdek bele, mert ha irritalja, ha nem, en akkor is hozzakezdek. Elvegre en dontom el, hogy milyen orara jarok es mikor. Nem?:) Meg aztan nincs annyi fele hangszer, hogy a Foldon minden ember mason tanuljon :D
2011. febr. 27. 17:19
 10/17 Daweee000 ***** válasza:

Látod pont erről beszéltem én is :D


Amúgy gitár van otthon, vagy venni fogsz? klasszikus/akusztikus/elektromos?

2011. febr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!