Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik hangszeren lehet a...

Melyik hangszeren lehet a legnehezebben megtanulni játszani?

Figyelt kérdés
én a zongorára tippelek mert ott össze kell hangolni a kezeket.
2009. febr. 15. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nehezebbek a pengetős hangszerek.
2009. febr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos szerintem ezen jóval nehezebb játszani, mint zongorán:


[link]


de szerintem egyén függő is... nekem pl a dobolás tuti nem menne (megérzés :) ), de zongorázni talán meg tudnék tanulni :)

2009. febr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok ismét... eszembe jutott, hogy példának okáért nekem a rézfúvós hangszerek nagyrészének csupán a megszólaltatása is elég nagy nehézségeket okoz... és gondolom hosszabb idő munkája lenne, hogy egy egyszerű boci-boci tarkát a fulladás és ájulás veszélye nélkül tudjak eljátszani :D

De köcsögdudázni is próbáltam már az se túl egyszerű... :)

2009. febr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:)) a köcsögdudázás pedig tényleg nem nagy művészet:D
2009. febr. 15. 10:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen a fúvós hangszerek.. még életemben nem sikerült megszólaltatnom egyet se.. (trombita konkrétan) Mondjuk tüdőm sincs hozzá (:

Nem hiszem, hogy zongora nehéz lenne. Tanár nélkül tökéletesen tanultam meg játszani rajta. Furulyázni és fuvolázni is iszonyatkönnyű. Meg gitározni is.. De nagyon szivesen megtanulnék ocarinán. Jó sok lyuk van rajta, nem hiszem, hogy túlzottan egyszerű lenne :D

2009. febr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 yugym válasza:
TEDD LE DÚR !
2012. júl. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!