Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen ez a Soundsation gitár?

Milyen ez a Soundsation gitár?

Figyelt kérdés

Soundsation SMB100 megéri az árát?

Valaki megtudná mondani hogy milyen pick up van benne mert sehol nem találom.Esetleg saját fejlesztésű SoundSation pick up?:)


2011. febr. 21. 21:42
 1/5 Daweee000 ***** válasza:
Hát ennyi pénzért ne is számíts Seymour Duncan vagy EMG cuccra, valami házon belüli gagyi lehet. Egyébként meg ebben az árkategóriában sokkal inkább Cort, a Soundstation amúgy sem túl biztató, amiről ilyen szinten nincs semmi információ a neten, az túl jó nem lehet szerintem.
2011. febr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hivatalos honlapján sok minden van:)

Amúgy cortot vettem már X1-est!

Hát úgy vagyok vele bár ne vettem volna meg!

Amúgy csak gyakorló gitárnak venném!

2011. febr. 21. 22:39
 3/5 A kérdező kommentje:

Mielőtt félre értés lenne nem maga a cort szar!

Nekem a nyaki humbucker megadta magát ezért levittem a hangszerboltba.(a hídi humbucker jó volt!)

Kérdeztem tőle egy EMG szett-et mennyi lenne?

40e!

Gondoltam hú ez egész jó föleg ha beszámítja a jó humbuckert!

Kőkemény 2ezer forintot adott volna érte!

Megnézte adatbázisban újonnan 4000Ft!

Amúgy ez azért írom mert a SoundSation humbuckere 6000Forint a Single 3000Ft!Tehát ha úgy nézed hogy ha drágább jobb,elvileg akkor a Soundsation a jobb nem?

Amúgy a boltos ajánlotta ezt,mert nekem csak arra kéne hogy a srácokkal a garázsban zúzzunk!

Színpadi gitárom van

Epiphone Zakk Wylde ZV Outfit (Bullseye mintás) gondolom ezt mindenki megérti hogy egy ilyen gitárral nem akarok buszozni:D

2011. febr. 21. 22:55
 4/5 Daweee000 ***** válasza:
Szerintem meg semmit nem számít már hogy 4 vagy 6 ezer, fos mindkettő :D Ja, hogy másodgitárnak lesz, annak elmegy szódával gondolom, de a Soundstation-nek továbbra sincs pozitív csengése a fülemben :D
2011. febr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Gondolom már egy ideje nem aktuális a kérdés, de én még 2008-ban vettem egy soundsation SDV-500-as SG másolatot és meg vagyok elégedve vele. Árához képest szép a hangja, mahagóniból készült a test és a nyak is, valamint rózsafa fogólap és ragasztott nyak jellemzi. Maga a márka amúgy olasz és elméletben a gitárokat is ott gyártják. Annyi negatívumot tudok mondani, hogy a hangolókulcsok pár év után már nem az igaziak, de van amit már jobb kulccsal gyártanak. Ja és elég strapabíró!
2013. nov. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!