Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mondanátok olyan számot,...

Vav22 kérdése:

Mondanátok olyan számot, énekest mondani, aminek/akinek mély hangja van?

Figyelt kérdés
Öcsémnek keresünk dalt egy tehetségkutató versenyre, az első döntőn már túl van, most jön az országos. Nagyon mély hangja van, így elég nehéz a dalválasztás, eddig egy javaslat van, Elvis. Köszönöm mindenkinek a segíséget, aki válaszol!
2009. febr. 13. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Depeche mode: Dream on. Énekesének van mély hangaja: dave Gahen.
2009. febr. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A The Calling énekese,Alex Band is jó mélyen énekel.Ki se lehetne nézni belőle.
2009. febr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Rammstein - Rosenrot

németül énekelnek ugyan,de nagyon szép mély hangja van az énekesnek,Till Lindemann-nak

2009. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A Rammsteinhez még hozzátenném a The 69 eyes-t az énekes abban a bandában is mélyen énekel
2009. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket! A német szövegű sajnos kiesik, mert az öcsém nem beszél németül, ráadásul a családban senki, én is angolos és franciás vagyok. Hát keresgélünk, most már legalább szélesedett a kör. Mégegyszer nagyon köszi mindenkinek! :-)
2009. febr. 14. 23:54
 6/10 anonim ***** válasza:

- Type O Negative (irtó mély), de sztem nem passzol országos döntőre.


- Aebsence (magyar/angol vegyes nyelvű szöveg), kellemes, képzett ének dallamok, magyaros hangzásvilág, kissé "metálos", de egyedi.


- vagy tényleg Elvis mert az még "elegáns" is, nem is szólva arról hogy közismert.

2009. febr. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak is. Igen, ahogy nézem eddig Elvis vezet, mert azért arra is figyelni kell, hogy megállja a helyét egy döntőn.
2009. febr. 15. 08:38
 8/10 anonim válasza:
Tina Turner:D
2009. febr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2009. febr. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A 2. az tetszik, sőt azt már én is néztem, már mint ne pont ezt a számot, hanem Barry White-ot. Szerintem kicsit lassúak, nekem mondjuk tetszik, de a végső választás az öcsémé lesz... Köszönöm, h még rá is kerestél!
2009. febr. 17. 08:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!