Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenéket szerettek...

Milyen zenéket szerettek gitározni és énekelni?

Figyelt kérdés

Főleg fiúk! írnátok olyan számokat amit szerettek énekelni és gitározni is?(linkkelhettek is)

meg mondjuk mellé aki tudja odaírhatná hány oktáv a hangterjedelme.. köszi..[:


2011. febr. 9. 17:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hát az egyik,amit legjobban szeretek egyszerre énekelni és gitározni,az a Rock 'n' Roll party:D olyan R'n'R-os hangom van....persze van más is,de ez jut eszembe most:D amúgy rokker vagyok:D de táncenekarom is van:D és olyan 3 oktáv kb...nem egész 3.
2011. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Daweee000 ***** válasza:
Szörnyű énekhangom van, így nem is vettem a fáradságot hogy megtanuljak gitározás közben énekelni :D Egyébként pl a Wonderwall az ilyen tipikus akusztikus gitározós-éneklős szám, vagy a Hallelujah, More than Words, To Be With You, Tears in Heaven, esetleg valami Nirvana Unplugged szám... Sok van.
2011. febr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ákos, Red Hot, Guns N' Roses, tankcsapda, Aljas kúszóbab, Cranberries - Zombie.

Amúgy lány vagyok, de ezeket (talán az utolsó kivételével:) egy fiú is el tudja énekelni:)

2011. febr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
köszi, még jöhet..
2011. febr. 9. 19:58
 5/19 anonim ***** válasza:

Ha úgy gondolod, hogy egyszál akusztikus gitárral énekelgetni, akkor ez a kedvencem:

http://www.youtube.com/watch?v=3S4HhDAaxko


Zenekarral viszont (ahol én vagyok a szólógitáros és az énekes) ezt a két számot szoktuk a sajátjaink mellett játszani:

http://www.youtube.com/watch?v=TGUYjLqQsvI

http://www.youtube.com/watch?v=_fhVLykF3nU


A hangterjedelmem mikor legutoljára mértem 3 és fél oktáv volt, de azóta megtanultam a death growl technikát, amitől szerintem mindkét irányba nőtt egy-másfél hangot.

2011. febr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Időnként James Hetfield-et próbálom imitálni, amikor senki sem lát, minimális sikerekkel. (metallica)
2011. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ákos, Tankcsapda
2011. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Slipknot Surfacing annyira nem megy a solo de ahozz képest jól csinálom SlipKnoT before i forget,mudvayne dig meg ienek meg pantera i'm Broken :D
2011. febr. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Daweee000 ***** válasza:
Ja, hogyha nem csak az akusztik éneklős dolgok játszanak, akkor játszok én Gunst, RHCP-t, Satrianit, Pink Floydot, Nirvanat, stb, de mostanában inkább a skálázásra feküdtem rá hogy tudjak rendesen imprózni, szimplán meguntam mások után eljátszani valamit, magamat akarom beletenni a hangszerbe. Ehhez pedig kell a tömény szopás a skálákkal... :D De már látom a fényt az alagút végén.
2011. febr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Alvin és a mókusok, Aljas kúszóbab, Prosectura


Az énekhangom miatt punkzenét szeretek énekelni. :)


15/F

2011. febr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!