Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik az a diszkós féle szám...

Melyik az a diszkós féle szám amiben kevés az ének de nagyon cool pörgős szám, és 2011-es?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos, én nem mozgok ebben a zenei stílusban túl jó, de mégis: ezt hogy gontoltad ?

Ebből senki nem fogja tudni megállapítani. Ez kábé olyan, mintha megkérdezném tőled, hogy ki az az ember, akinek szőke haja és zöld szeme van és lány. Ebből te meg tudod állapítani, hogy kire gondoltam ?

2011. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos, én nem mozgok ebben a zenei stílusban túl jól, de mégis: ezt hogy gontoltad ?

Ebből senki nem fogja tudni megállapítani. Ez kábé olyan, mintha megkérdezném tőled, hogy ki az az ember, akinek szőke haja és zöld szeme van és lány. Ebből te meg tudod állapítani, hogy kire gondoltam ?

2011. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Directorx válasza:
Dúdolnál belőle? LOL
2011. febr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem az, amiben az van, hogy dududuudududuuudududududuudootiitootootiitititototododogootrrii??
2011. febr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!