Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyek a legjobb diszkók...

Melyek a legjobb diszkók Budapesten?

Figyelt kérdés
Szubjektív véleményeket, élményeket várok :) Nemrég költöztünk fel vidékről, és nem nagyon ismerem még a város éjszakai életét - most hogy jön a tavasz, szívesen felfedezném. De nem tudom hol vannak olyan helyek, ahol jó zene megy (buliban elsősorban a mai diszkózenét, dance-et kedvelem) de nem 15 éves az átlagéletkor (Bankról, Eklubról sok rosszat hallottam és ezekre a helyekre nem szívesen mennék, valami kulturáltabb kellene) Előre is köszi mindenkinek!
2009. febr. 6. 19:18
 1/3 anonim válasza:
Ha szereted a modern hangzású elektronikus zenéket, akkor a Hajógyári sziget mindenképpen ajánlatos. Dokk clubba minden péntek szombaton van buli, a Studioban kéthetente. Nem olcsó hely egyik sem, de igényes szórakozás igényes embereknek.
2009. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nézelődtem egy kicsit a neten, azok alapján amiket találtam nekem inkább egy kicsit másfajta zene jön be. Nem vagyok otthon sajnos abban, hogy mi milyen műfaj, de én inkább a dallamosabb dance zenét kedvelem, mint DJ Manian, Cascada, meg ezek magyar változatai. Azt tudom hogy a Bank egy olyan hely ahol ilyesmi zenék mennek (2006-ban például a Cascada élőben volt jelen egy bulin, sajnos nem tudtam rá elmenni) de a 15 éves vodkáért b***ó k***ák és vodkáért sz***ató ugyanilyen korú "helyi menő csávók" nem az én világom...
2009. febr. 6. 22:22
 3/3 anonim válasza:
BANK tini diszko és DOKK :D :)
2009. márc. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!