Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tetszik nektek az Eurovíziós...

Tetszik nektek az Eurovíziós dalfesztiválra kiküldendő énekesnő és dala?

Figyelt kérdés

és a Mark-kal kapcsolatos plágium-botrányról mi a véleményetek?

A TELJES TÖRTÉNET:

[link]


a választott előadó és dala:


Tompos Kátya:Magányos csónak..


szerintem irtó unalmas,semmimondó a dal..


ti hallottatok már erről a nőről egyáltalán?

(állítólag színésznő,énekesnő és szerepelt a Valami Amerika 2-ben...)tegnap még Mark-ot választották mára meg eldöntötték h.ez a hölgy lesz Mo.jelöltje...


2009. febr. 4. 17:22
 1/5 A kérdező kommentje:
#semmitmondó
2009. febr. 4. 17:23
 2/5 A kérdező kommentje:
amúgy szerintem a hangja szép a leányzónak, de a dal rossz választás volt,és nem értem ha ilyen tehetséges nem kellett volna már itthon is befutnia..?láttam hogy nagy szsrepeket is játszott már, és zeneileg képzett, de magyar küzönség által valójában nem igen "tesztelték"..
2009. febr. 4. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem rossz a szám, nekem tetszik, bár úgy vettem észre, hogy Európának szar az ízlése. Az, hogy két éve a Verka Serduchka második lett azzal a nem is tudom milyen számmal mindent elmond a versenyről
2009. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam még az énekesnőről,de a nullahangú nyálbáj pocakkirály Mark-nál csak jobb lehet!
2009. febr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, Kátya elsősorban színésznő, nem pedig énekes. A rendszeres színházrajongók köreiben már jóideje ismert a neve, nem csak a Valami Amerika köthető az ő nevéhez. Ha az énekespályát választotta volna, tuti hallottál volna róla korábban is, és már rég ismert lenne a hü-lye tinicsajok-fiúk köreiben is.(ezt nem rád értem, hanem általánosságban) De ő megmaradt az igényesebb dolgoknál és a színháznál. Egyébként most már megnyugodhatsz, ő is visszalépett.
2009. márc. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!