Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A médiában miért nem hallani...

A médiában miért nem hallani nemzetiségi zenéket?

Figyelt kérdés
Pl.: rádió, zenecsatorna stb... gondolok itt Kárpátiára, Kormorán-ra, Ismerős arcok és még sorolhatnám. Ezeknek a zenéknek mind igényes szövegük és mondanivalójuk van ellentétben azzal amit a média nyomat. Inkább ezt kellene hallgatni a fiataloknak, nem az agymosó Flour meg sp és még sorolhatnám "mű" embereket.
2011. jan. 19. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért a kárpátia szövegét ne nevezzük már igényesnek... A többi még oké, viszont ezek olyan zenék, amik akár hiszed, akár nem, sérthetik valakinek az un. személyi jogait. Persze ez bármelyik popszámra is igaz lehet manapság, de soha nem ekkora rétegeket érintően.

Amúgy azt sem igazán értem, hogy szerinted Fluor és SP dalszövegei hogyan mossák ki valakinek az agyát, mi9ként befolyásolják a gondolkodását. Mert szerintem sehogyan. A ganaj Kárpátiáról ez inkább mondható el. (MOndom ezt erősen jobboldaliként. Nem mintha magyarázkodnom kéne.)

2011. jan. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát, talán vonjuk le ezekből a következtetéseket:


http://www.youtube.com/watch?v=e57n7dt9hTY&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=d2D5lag0HVU


Egyébként kinek a személyi jogait sérti? Magyarországról énekel, nemzeti értékeinkről, hagyományainkról, az egyszerű magyar ember érzéseiről és persze a nehezebb időszakokról. Én így látom, de talán bennem a hiba...

2011. jan. 19. 21:38
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, és kérlek vonatkoztassuk el a témát a politikától.
2011. jan. 19. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért nem játszanak nemzeti zenéket, nehogy rászístáá gondolatok törjenek rá a magyarokra. Komoly.
2011. jan. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak annyit tennék hozzá, hogy a nemzetiségi zene az a szerb,ruszin,akármilyen zene, és szöges ellentétben áll a nemzeti zenével, amire utaltál.
2011. jan. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nemzetiségi a kárpátia? Legalább a fogalmakkal lennél tisztába a magyarkodás közepette. Engem nagyon nem érdekel ez a nagy magyaros zene (meg a mély magyar érzelmek se), amúgy rádiót se hallgatok, meg tv-t se nézek, azt töltöm le ami nekem tetszik, így kényelmesebb.
2011. jan. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!