Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most nem lesz több Noise...

Most nem lesz több Noise Night Life buli?

Figyelt kérdés
:(
2011. jan. 18. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Remélem nem.
2011. jan. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

A szervezőt ezer százalék, hogy le fogják ültetni. Aki szétkokainozva felügyeli a rendezvényét, és olyan kapzsi, hogy ennyire szarik a biztonságra, az megérdemli. Mi lett volna, ha mondjuk tűz üt ki a helyen? Eh. És már csak azért is meg fogja kapni a büntit, hogy példát statuáljanak.

Konklúzió: felteszem nem lesz több NNL.

Engem mondjuk nem is érint. Nem csak hogy igénytelen mocsok volt, kifejezetten idegesített, hogy NOISE Night Life a neve, emiatt meg minden paraj rögtön azokkal az arcokkal hozott össze, ha azt mondtam, hogy noise zenét játszok.

2011. jan. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem pont az volt a jó benne, hogy sokan voltak mindig, ez adta meg a hangulatot. Miért, egy punk koncerten nem ugyanez van? Nem tudom, mi miatt tört ki a pánik, de addig ilyesmi nem fordult elő.
2011. jan. 18. 23:59
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem hinném. A szervezőt lecsukják (remélem megkapja méltó büntetését), más pedig nem fog belekezdeni, mivel a bulit ezzel a tragédiával kapcsolják majd össze.
2011. jan. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Miért, egy punk koncerten nem ugyanez van?"


Mikor hallottál legutóbb olyat. hogy hárman meghaltak egy punk koncerten?

De amúgy komolyan ennyire nem tudsz gondolkodni? Itt nem csak azt kell ám figyelembe venni, hogy hány ember volt ott.

2011. jan. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
eddig se jártam és eután se fogok szaros electropartikra járni... milyen az hogy beáll a dj a keverőpult mögé azt löki a hülyeségeit?? punk vagy metal koncerten nincs ilyen... ott hanszerekkel játszanak és ott lehet mosholni, szal lehet hogy egy pára eltörik a karjukat de senkit sem szúrnak le cigányok mert a cigányok nem járnak ilyen koncertekre...
2011. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

13:18


Mindazok ellenére, hogy ezek a partik igénytelen szarok, te meg kissé szűk látókörrel rendelkezel. Már ami a zenét illeti.

2011. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne érts félre, én is szoktam dubstepet meg electrot hallgatni, de azokat csak igy itthon. olyan bulira ahol ilyen megy oda nem mennék el.
2011. jan. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!