Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kinek van még olyan, hogy...

Kinek van még olyan, hogy belekezd dolgokba aztán abbahagyja? (Lent)

Figyelt kérdés

Itt gondolok, pl valami küzdősportra, fuvolára, kosárra vagy egyéb elfoglaltságokra.

Én eddig 3 dologba kezdtem bele, kettőt abbahagytam (de az egyiket még ritkán csinálom). Van még egy harmadik, amit most jelenleg csinálok.

Meg most megint jött valami új dolog ami nagyon megtetszett és bennem van, hogy én azt márpedig akarom!

Érdekes kérdésem lenne: hogyan tudnék rájönni, hogy ebből lesz-e valami vagy ezt is abbahagyom?


2011. jan. 17. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenki van ezzel így. De szerintem ez nem is akkora gond. Ha sok dolgot kipróbálsz, azzal szélesedik a látóköröd, ami a javadra válik.

Persze ez abban az esetben igaz, ha ezek nem költséges hobbik, és nem igényel túl nagy felszerelést.

2011. jan. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok sajnos.Életem során nagyon sok dolgokba belekezdtem,és hamar meg is unom,vagy ha nem haladok,nincs sikerem benne akkor abba is hagyom.Egyébként ez egy jellemhiba.Nem nagyon fogsz tudni változtatni rajta,mert ha erőlteti az ember a végén már kínnak veszi..

PL: Angolul kéne tanulnom.Olyan lehetőséget kaptam aminek mások nagyon örülnének,és mindent bele adnának.Az elején én is lelkes voltam.Intenzív angol tanfolyamra jártam.Rengeteg angol Cd,könyv van a birtokomban ami szintén segít a tanulásban.Nap mint nap csak angol beszédet hallok akárhová megyek.Ugyanis Angliában élek.

Úgy jöttem ki 3 éve,hogy egy szót sem tudtam angolul.Az elején a nagy lelkesedéstől eljutottam az alapszintig.Egyszerű mondatok nem okoznak gondot.De ennyi.Ma már gyötrelemnek tartom a nyelvtanulást,és képtelen is vagyok rávenni magamat..

Nemrég kaptam egy jó munkaajánlatot.Otthon végezhető,és jól fizetnek.Ékszereket kell csinálni(persze megvan hozzá az ábra,elkészítési módja)különböző kövekből,gyöngyökből,és egyéb kellékekből.A kezdeti lelkesedésem már régen nincs meg,és most azon vagyok,hogy elpasszoljam valakinek a munkát..

Mint írtam ez egy rossz tulajdonság,és aki ilyen felületese mint én vagy te,az nem fog tudni változtatni rajta..Ha végig is viszünk valamit,az nagy keservek között lesz..

38/N

2011. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!