Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt ajánlotok?

Milyen gitárt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Milyen gitárt ajánlotok körülbelül 35ezer forint értékben?Lehetőleg elektro-akusztikus legyen.
2011. jan. 11. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:

én szerintem ha tudsz akkor Ibanez, Fender szerintem de szerintem többet ér 1 elektromos:D

azt ugyanúgy lehet erősítőre rakni csak azt még hallodis ha otthon gyakorolsz és ilyen olyan alkalmakkor torzítva is jó:D csak ahoz kicsit több pénz kell.

ha el.akusztikus kell akkor sztem fender vagy ibanez ha van.

nekem most stagg van az se rossz:D

2011. jan. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

jaaa csak az alsó árkategóriás gitároknál lehetnek ilyen gyártási problemek nem sűrű de van előfordul.

ilyen kisebb bundozáshiba de ez télleg ritka

2011. jan. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hé, ha elektro-akusztikust akar venni, akkor vegyen azt! Vannak helyzetek, amikor az a jobb...

35-ért viszont nem fog kapni. Gyűjtögess még egy kicsit, és ruházz be egy drágábba, aminek sokkal-sokkal szebb hangja van!

Ahogy egyik ismerősöm mondta, hogy akinek kevés pénze van, vegyen drága gitárt, akinek sok, az vegyen olcsót.

2011. jan. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Daweee000 ***** válasza:

Mióta játszol? Fogsz vele fellépni? mert ha nem, akkor szerintem tök fölösleges az elektro-akusztikus, otthonra ill. kisebb zenés alkalmakra bőven jó a sima akusztikus is.

Egyébként én a Cortokat ajánlom, ha esetleg kicsit több is belefér 35-nél, akkor a Cort Earth70-et, a legolcsóbb tömör fedlapos gitár a piacon, ami sokat dob a hangzáson. Ha nem fér bele, akkor olcsóbb cort.

2011. jan. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ja igen a Cort is olyan amit ajánlani lehet nyugott szívvel.

elfelejtettem xD

2011. jan. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát alapból egy cort z-42 wr volt betervezve,de közbe rájöttem,hogy új teló kéne,szóval telót vettem és ezzel elment a pénz nagy része.de látom,hogy lehet,hogy picit többet kéne belefektetni.:)
2011. jan. 11. 19:38
 7/7 A kérdező kommentje:
nemfogok vele fellépni.régen több évig gitároztam és azóta hiányzik,mert másén azóta többször játszottam és eldöntöttem,hogy veszek egyet.
2011. jan. 11. 19:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!