Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos Gitáron az E húr...

Elektromos Gitáron az E húr (legvastagabb) bárhol lefogom zörög. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Egy Cort x-1 esről van szó már kb mindent próbáltam
2011. jan. 8. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy kikopott a húrtartólábvagynemtudomhogyishívják és ezért az a húr közelebb fekszik a bundokhoz?
2011. jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 napos a gitár szóval nem nagyon :/
2011. jan. 8. 17:07
 3/5 anonim ***** válasza:

2 napos? akkor az nem a gitár hibája. jól fogod le? nem ér hozzá a bundhoz az ujjad, de azért elég közel van hozzá?



bocsi hogy hülyének kell nézzelek de amíg meg nem mondod hogy biztos vagy benne hogy jól csinálsz mindent, addig azt kell feltételeznem hogy a te hibád :)

2011. jan. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Daweee000 ***** válasza:
valsz rosszul van beállítva a húrláb. Beállították rendesen mikor vetted?
2011. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
közbe megállapítottam hogy az erelktrónikában rezonál be valami :S szóval kedden beviszem azt megcsinálják nekem de köszönöm a sok segtséget, am mindent próbáltam húrláb, húr magasság, nyak stb.
2011. jan. 8. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!