Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen jó punkegyütteseket...

Milyen jó punkegyütteseket ismertek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 18:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Magyar együtteseket nem írok, mert nem hallgatok, max HétköznaPI CSAlódások-at...

Külföldi:The Ramones, The Adicts, Clash, Dead Kennedys, The Vibrators, Sex Pistols, Sham 69/bár az már kicsit más/, The Distillers/csajszi az énekes, igen brutál!/, The Casualties, Deadline/itt is csajszi az énekes és ezáltal még brutálisabb/, U. K. Subs, Chaos UK, Toy Dolls, Konflikt/ez szlovák, de sok magyar ismeri, MO-ra is szoktak járni fellépni/, Davová Psychóza/ismét szlovák/

Teszek ide pár klippet, lehet majd vmelyik megtetszik:

Davová Psychóza - Spravodlivosť:

[link]


Konflikt - Mŕtva planéta:

[link]


The Adicts - Chinese Takeaway:

http://www.youtube.com/watch?v=4qzEswAvhkQ


Kedvencem, The Distillers - City of Angels:

http://www.youtube.com/watch?v=OT57BmjW1Tg


PuNkS nOt DeAd!

2009. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a Ramones a kedvencem, utána Toy Dolls, Exploited, Offspring,
2009. jan. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszi!

Amúgy a Sex Pistols-t szoktam hallgatni!:)

2009. jan. 29. 19:35
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

a Sex Pistols "kevés"...nem tudom máshogy kifejezni magam, az is igen punk, és nagy emberek voltak, de mindenki ismeri őket és sok emosnak az adatlapját ha bárhol megnézem a zenénél ott van pl. Blink, Green Day, stb. és Sex Pistols:)

Mikor kezdtem punkot hallgatni, én is Sex Pistols-val kezdtem, de azok is jók amiket írtam neked, hallgassál bele :)

Első voltam

2009. jan. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

akkor én magyarokat:D

hétköznapi csalódások, barackca, fegyelmező részleg, alvin és a mókusok, katéter, auróra, prosectura, 193. cella, shitpump.

2009. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Aki mindenkit lepontozott,az legyen szíves abbahagyni!
2009. jan. 30. 08:20
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
misfits
2009. márc. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Na remélem nincs olyan idióta Emós aki Blinket rak ki az adatlapra... pfff a mai fiatalság xD

Amugy jók még a Junkies is :O a halacska vagy a szomjasak vagyunk...

2009. ápr. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%

Magyar: HétköznaPI CSAlódások, CPG, 88as csoport, 193.as cella, The Snobs, Auróra, Utolsó Alkalom, Csermanek Lakótelep, Hatóságilag Tilos, Büdösök, Csók és Könny, Fegyelmező Részleg, Éhenkórászok, Tango Underground, Hátsó Szándék(volt), Macskanadrág, Prosectura, Barackca, Vágtázó Halottkémeket is sorolhatjuk ide.


Külföldi: Sex Pistols, The Ramones, Global Threat, The Distillers, The Filaments, The Flatliners, 999, Konflikt(szlovák banda),Misfits, The Exploited, G.B.H., Chaos UK, UK Subs, Plasmatics, Bad Religion, The Clash, Buzzcocks,Dead Kennedys, Flogging Molly, Dropkick Murphys, Rancid, The Stranglers, The Vandals, The Unseen,

2009. aug. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem CPG, Rózsaszín Pittbull, Shitpump, Cultguard, Prosectura, ETA, Iszonyat, Katéter,AK47 .... stb :D


Külföldi: Konflikt, Purgen, Ska-P, Totalni Nasazeni...

2009. szept. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!