Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A ragasztott nyakú gitárok...

A ragasztott nyakú gitárok nyaka tényleg elmozdulhat egy idő után?

Figyelt kérdés

Üdv. Szeretnék venni egy Les Paul formájú gityót, ami ragasztott nyakú, de egy ismerősöm le akar beszélni róla mondván hogy elenged, meg elmozdul, ilyesmi. Lehetséges ez? Valakinek valami tapasztalat?


[link]

Erről lenne szó. Nem egy drága gitár ez tény, de megnéztem élőben és nem hulladék, össze van rakva rendesen, szép a hangja is.


2011. jan. 7. 15:31
 1/2 Daweee000 ***** válasza:

Hülyeség, az igazi Gibsonokat is ragasztják, vicces lenne ha az is kettétörne időnként...

Persze lehet nem azzal a ragasztóval ragasztják, de nem szabadna engednie semminek sem. Ennyi erővel a csavarozottnak meg kimegy a menet és széttörik...

Mellesleg erről az Invasionról nem tudok sokat, biztos jó, de ha igazán jó LP-t akarsz, akkor ajánlom a (akár használt) Vintage V100-at.

2011. jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ =)

Megnéztem élőben a gitárt, elég jó minőségűek tűnt, és a hangjával is megvoltam elégedve. De néztem a Vintaget is valóban.

2011. jan. 8. 11:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!