Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért jó dobolni?

Miért jó dobolni?

Figyelt kérdés
Kort, nemet írj! köszi 15/L
2011. jan. 6. 14:37
 1/7 Saten ‫҉ ***** válasza:

Miért jó sütit enni?

Kort, nemet

2011. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szamóca. ***** válasza:

hu nemtudom nekem nem ment:DDD

próbáltam együttesbe, de egyrészt lassu voltam mésrészt fáájt a hátam. ugyhogy nem lettem dobos.:D

2011. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a "Dobszóló" című filmet,és hátha rájössz:)
2011. jún. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
me jó oszt csá' ! kisjányom majd rájössz' !!! :D
2011. jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én dobolok és ennek köszönhetően a kocerteken NEKEM is vannak rajongóim :D

ja és nem olyan uncsi mint gitározni vagy zongorázni

2011. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Honnan veszed hogy nem jó gitározni ? van olyan jó mint püfölni a dobokat !
2011. júl. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

19/F

Hát van egy olyan oldala, hogy erősíti a csuklódat, a hátadat, és komolyan fejleszti az állóképességedet, legyen szó akár egy szombati 6 órás próbáról, vagy egy 1 órás koncertről. Azáltal, hogy a 4 végtagodat (ha jó vagy) függetlenítheted, később talán a vezetés is jobban fog menni, mert nem lesz azzal gondod, hogy bal láb kuplung, addig gázt leveszed, váltassz, és kanyarodsz is egyszerre.

Aztán olyan oldala is van, hogy zenélni mindig jó, akár gitár, zongora, vagy dob a kedvenced. Ha zenekarban játszol, és koncertezel is, rengeteg új és érdekes embert ismerhetsz meg (tényleg elég érdekes némelyik) arról nem is beszélve, hogy a színpadon lenni olyan érzés, amit szavakkal le se lehet írni. Amikor egy jólsikerült koncert után a zenekar nevét skandálják, az semmihez sem hasonlítható. Nem szabad felülni az ilyen poénoknak, hogy "a dobos a zenész legjobb barátja" , mert bár tényleg minden gitáros szereti a dobosokat (nélkülünk elvéreznek egy-egy szóló közben) a dobos is ZENÉSZ.

6 éve dobolok, remek hangszer, tiszta szívvel ajánlom mindenkinek.


Bocs, hogy ilyen hosszú lett, de muszáj volt kereken leírnom. dobolj, nem bánod meg! :D

2011. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!